Öneri Siyaset bölümü hakkında önerim

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
ShiftDelete.Net teknoloji forumu olmaktan çıkmıştır! Bunları kötü niyetle yazmadığımı belirtmek isterim. :)

ShiftDelete.Net'in amacı aslında teknoloji (telefon/tablet, akıllı/bileklik saatler, Smart/Android TV'ler vb.) üzerinedir... Fakat bu sıralar siyasete odaklanmış durumdalar. Örneğin: ''Muharrem İnce ile sohbet, İnce'nin otobüsünü inceleme veya Erdoğan seçimi kazanırsa ne olur?'' gibi konulardır.

ShiftDelete.Net bence siyaset konularına girmemelidir. Forumda da 'Siyaset' kategorisi kapatılmalı sadece 'Siyaset Haberleri' adı altında kategori açılmalıdır. Burada mesela örneğin A veya B partisi bugün şu **** açıklamalarda bulundu gibi haberler yapılabilir. Aksi halde 'Siyaset' kategorisi olduğu sürece hiç iyi olmayacak. @ConfickerBelasi hocam haklıymış. Mesela o kişi A partisini tutuyordur başkası B partisini tabii ki buna saygı duymalıyız ama mesela A partisi'nin yanlışları vardır fakat o partiyi tutan kişi bunu kabullenmez ve ortada bir kaos veya kavga çıkabilir.

Adını vermek istemediğim yeşil yer daha iyi çünkü 'Siyaset' kategorisi yok ve dediğim gibi orada da 'Kullanıcı Haberleri' adı altında A veya B partisi bugün şu **** açıklamalarda bulundu gibi kavga çıkarmayacak haberler yapılmaktadır. Çok siyasetle de ilgilenmek istiyorsanız tavsiyem ayrı bir YouTube kanalı açmanız ve orada 'Erdoğan kazanırsa ne olur?, İnce veya İmamoğlu ile sohbet' gibi paylaşımlar yapılabilir.

Sadece öneri verdim, kesinlikle karalama veya önerimin yapılmasını beklemek gibi amacım yok. Karar nihayetinde Sn. ekip arkadaşların yapıp yapmamak size kalmış. İyi günler diler, @Leon Dayı tarafından yazıldığını belirtmek isterim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Forum kapanir, yine de siyaset kategorisi kapanmaz bosuna cabalamayin. He tartisalim desen o da olmuyor aninda vatan haini ilan ediliyorsun. Bir zorunlu askerlik tartismasina girdim ne vatan hainligim kaldi ne anam babam sirf ozgur dusuncemi belirttim diye. O yuzden sal gitsin, belli kesime laf anlatamazsin.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Merhabalar,

Öncelikle önerinizi değerlendireceğiz ancak bu ve benzeri konularda "ShiftDelete.Net teknoloji forumu olmaktan çıkmıştır!" tarzı bir başlıktan ziyade daha sağlıklı ve açıklayıcı bir başlık kullanmanız hepimiz açısından iyi olur.

İyi forumlar.

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,286
O zaman aktif üyelerin %50'si bırakır forumu. Kategoride sorun yok, sorun tartışmanın dozunu kaçıranlarda. Farklı bir fikir ortaya attığında direkt kavga başlıyor.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,551
Özellikle seçime 2 haftadan az süre kalmışken bu kadar siyaset konusu olması çok normal. Normal zamanlarda bu kadar hararetli olmaz zaten. Ben durması taraftarıyım, seviyorum siyaset kategorisini. Kavga veya taşkınlık çıkaran zaten kartal gibi uçurulur. ?

xYavuz

Ölüm 15 adımlık uzakTa
Reaksiyon puanı
1,229
Dolayli yoldan siyasette teknolojiye etkili iktidar kim? Ekonomi nasil? Mesela cumhurbaşkani trknolojide ögrencilerden vergi almayacak tek seferlik bu bir siyasettir

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Siyaset dışında insanları bu kadar kötü etkileyen olay doğru düzgün yok. Krizdeyiz hatırlatırım.