Yardım Sıvı Soğutma Tavsiyesi (F/P Ürünü)

Bu konuyu okuyanlar

Rookietech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sıvı Soğutma Almak İstiyorum. Fakat PC'me hangisi uyumlu olur bilmiyorum. Aşağıya bilgisayarımın donanımını yazdım, yardımcı olursanız sevinirim :)
(He bir de bu arada F/P ürünü olan sıvı soğutmaları tavsiye ederseniz sevinirim.)

Anakart = ASUS TUF GAMING AMD B450 Soket AM4 Ryzen DDR4 3466MHz(OC) M.2​
İşlemci = AMD Ryzen5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6 GHz - 4.2 GHz 35MB 65W 7nm​
Ekran Kartı = ASUS RX590 ROG STRIX 8 GB GAMING DDR5 256 Bit AMD Radeon DX12​
Kasa = RAMPAGE X-HORSE 600W 80 PLUS BRONZE 4x120MM RAINBOW FAN 3.0 MidT ATX​

Mr.Tyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29

bu linkten özelliklere bakarsanız kasanız için sıvı soğutma desteği yok diyor. Ben üstün körü bir arama ile bu veriye ulaştım siz kasanızı detaylıca araştırın sıvı soğutma desteği her kasada yok malesef şimdi kesin olarak desteklemiyorsa size sıvı soğutma önerirler sizde gider onu alır birde monte edemezseniz sonuç hüsran olur. Radyatörü alt kısma koyarım vs de tutmaz o şekil kullanımı da bir hayli zararlı evvela kasayı bir araştırın sıvı soğutma desteği yoksa bence önce kasayı değiştirin.

Rookietech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Gametech Hydra 240 mm Sıvı Soğutma Sistemi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Ben bunu kullanıyorum 3 pc var 3 tane almıştım ryzen 7 5800x takılı olan 50 63 derece arası gayet güzel soğutuyor. Tavsiye ederim.
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu linkten özelliklere bakarsanız kasanız için sıvı soğutma desteği yok diyor. Ben üstün körü bir arama ile bu veriye ulaştım siz kasanızı detaylıca araştırın sıvı soğutma desteği her kasada yok malesef şimdi kesin olarak desteklemiyorsa size sıvı soğutma önerirler sizde gider onu alır birde monte edemezseniz sonuç hüsran olur. Radyatörü alt kısma koyarım vs de tutmaz o şekil kullanımı da bir hayli zararlı evvela kasayı bir araştırın sıvı soğutma desteği yoksa bence önce kasayı değiştirin.
Tamamdır vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim. Kasamda sıvı soğutma desteği mevcut çünkü alırken oradaki arkadaşlar ileride sıvı soğutma takarsınız demişti. Detaylı bir şekilde yardımcı olduğunuz için sağolun :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkür ederim, çok sağolun :)