Sivas'ta korkutan deprem! Tokat'ta da hissedildi.

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Katılım
26 Ocak 2018
Mesajlar
5,730
Reaksiyon puanı
9,724
Puanları
113
Yaş
29
AFAD tarafından aktarılan son dakika bilgisine göre Sivas'ta bir deprem meydana geldi! Depremin şiddetinin 4.2 olduğu açıklandı. Demirören Haber Ajansı da son dakika bilgisi geçti. AFAD verilerine göre saat 11:04'te merkez üssü Sivas olan 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği ifade edildi. Merkez üssü Sivas olan deprem Yozgat, Erzincan, Kayseri, Malatya, Tokat ve Amasya gibi çevre illerde de hissedildi. Kandilli Rasathanesi ise depremin merkez üssünü Tokat Mescitköy - Almus olarak açıkladı.

Son dakika bilgisine göre Sivas şehrinde bir deprem meydana geldi! Depremin şiddetinin 4.2 olduğu ifade edilirken depremin derinliği de 19.70 km. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ise depremin merkez üssünün Tokat olduğunu açıkladı. Tokat'taki depremin merkez üssünün Mescitköy - Almus olduğu ifade edildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 11.04'te Sivas'ta 4,2 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi. Depremin, 19 kilometre derinlikte olduğu belirlendi.Bunca felaketin üzerine büyük bir deprem bizi iyice dibe sürükler.
 
Son düzenleme:

KamtariR

Profesör
Katılım
2 Nisan 2019
Mesajlar
2,458
Reaksiyon puanı
2,646
Puanları
113
Allah muhafaza etsin, virüsün üstüne bu gelirse perişan oluruz.

Valla evin içi mi daha hayırlı dışı mı belli değil. Allah yardımcımız olsun.
 

Son mesajlar

Üst