Sivasspor - Galatasaray maç sonucu ne olur?

Sivasspor - Galatasaray maç sonucu ne olur?

• Sivasspor kazanır

Kullanılan: 13 40.6%
  • Berabere biter

Kullanılan: 3 9.4%
  • Galatasaray kazanır

Kullanılan: 16 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    32

PRoMeTuS

Profesör
galatsaray kazanma şansı yüksek; ama defansta büyük boşluk var, gs defansında oynayacakların performasnına kalmış biraz..

winstoncash

Profesör
Sivas boş takım değil de Galatasaray bu sezon çok güzel futbol oynuyor.Ayrıca Sivas boş bir takım olsa bile bir Fenerbahçeli, Galatasaray'ın kazanacağını düşünmez, düşünse de söylemez...

Sekoloji

Asistan
Sivas'ta zemin'de buz olmassa Galatasaray alır. Fakar zemin buzlu karlı olursa beraberlikle sonuçlanır diyorum.

zafercem

Asistan
Sivas kaybetmez dedim öyle de oldu. Futboldan anladığım için beni hiç şaşırtmadı. Sanırım bazılarını şaşırttı. Sonuçta Sivasspor kazandı. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız.

ZorhaK

Rektör
Helal olsun sana sivas....sivas diyen 5 kişiyi tebrik ediyorum.Maçın adamı BALİLİ idi..

GS 10 kişi kalmasa da hata 12 kişi oynasa da yenilirdi..Çok kötüydü gs..

Bir de memet yıldızın direkten dönen topu var 2-0 iken...

Ben beşiktaşlıyım iyi oldu iyi hehe

venselos

Asistan
Bence de iyi oldu. İstanbul takımlarının hegamonyasına son verilmeli artık. Bir Beşiktaşlı olarak temennim budur.

hta1905

Profesör
Sivas kaybetmez dedim öyle de oldu. Futboldan anladığım için beni hiç şaşırtmadı. Sanırım bazılarını şaşırttı. Sonuçta Sivasspor kazandı. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız.
Hakemin Ümit Karan'ı dandik bir sebepten atacağını da biliyor muydun?Maç 11'e 11 iken tek kale biz oynuyorduk,Sivas savunmada top görüyordu sadece.10 kişi kalan Galatasaray'ın yenilmesi normal.Buzlu saha,11 rakip ve artı 4 hakemle mücadele etmek kolay değil.Hakemleri kutluyorum,ikinci yarıya çok iyi hazırlanmışlar.Ama Galatasaray bunu telafi eder.

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Hakemin Ümit Karan'ı dandik bir sebepten atacağını da biliyor muydun?

Onlar herşeyi bilir :)