Site Sahiplerinin Vazgeçilmezi

Alengirli

Dekan
Eğer bir web siteniz varsa ve takibini yapmak için sürekli internet tarayıcısını açık tutmak istemiyorsanız, bu ücretsiz program tam size göre.

Kişisel blog sayfanızdan ticari amaçlı web sitenize kadar her türlü web sayfasının takibini SoapNotifier ile masaüstünüzden yapabilirsiniz. Eğer takip etmek istediğiniz web sitesi herhangi bir sebeple erişilemez duruma gelirse, SoapNotifier bir uyarı penceresi açarak size durum hakkında bilgilendirme veriyor.
Zamanlayıcı özelliği sayesinde kontrol periyodunu ayarlayabildiğiniz SoapNotifier'ı buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.
:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : SoapNotifier
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

sarp159

Asistan
Bence güzel bir uygulama.Eğer ki bir siteye ulaşamıyor ama ne zaman ulaşılabilir olduğunu merak ediyor ve sürekli o sayfaya bakmak size zor geliyorsa kesinlikle tavsiye ederim...
 

VisuaL.NET

Üyecik
Google Analytics daha faydalı bu gibi program genelde daha fazla site durumunu bozmakta ama bilgisayardan takip etmek güzel. siteyi takip etmek için 7/24 açık olması gerekiyor.
 
Ben de sandım ki sitemin herşeyin bana söyleyecek. Ben bu programı takip edeceğim bir sorun olunca ekranında anlamadığım yazılar çıkacak:wassat:
Pek anlamam ama galiba boş bişey!
 
Üst