Sistemimle Valorant Yayını Yapabilir Miyim?

Bu konuyu okuyanlar

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Sistem
İşlemci: i5-9300H
Takılı RAM: 8,00 GB (kullanılabilir: 7,85 GB)
Ekran kartı: GTX 1650
Windows 10
16 mbps internet
bu sistemle valorant yayını yapabilir miyim?
ilerde 8gb ram ekleyebilirim.
internetim çok kötü yayında sorun çıkarır mı?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Sistemin gayet iyi eğer internetin iyiyse yayın yapabilirsin. Upload hızın kaç mbps?

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
bakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yükleme hızı
0.64Mbps
İndirme hızı
10.54Mbps
Eğer illa yayın zorunlu değilse.Youtube video çekip koyabilirisn.Biliyorum,bu dönemde yükselmek youtube'dan twitch'e kaydı.Lakin bakalım yapabiliyor musun video çekmeyi,Ne sıklıkla yapabilirsin gibi çeşitli şeyleri yapabilmek için youtube şart.Ardından belli bir kitlen oluştuğunda Twitch yayınlarına başlayabilirisn.Eğer pc videoları kasmadan izletebilise senin videoları da yayınları da izlerim.

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Arkadaşlar interneti hızlandırmak için araç yok mu?

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Eğer illa yayın zorunlu değilse.Youtube video çekip koyabilirisn.Biliyorum,bu dönemde yükselmek youtube'dan twitch'e kaydı.Lakin bakalım yapabiliyor musun video çekmeyi,Ne sıklıkla yapabilirsin gibi çeşitli şeyleri yapabilmek için youtube şart.Ardından belli bir kitlen oluştuğunda Twitch yayınlarına başlayabilirisn.Eğer pc videoları kasmadan izletebilise senin videoları da yayınları da izlerim.
şu sınavım bitince başlamak istiyorum. çok iyi bir oyuncu olduğum için(!)

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127
bu arada ölüm kalım maçında 20kill falan alıyorum biraz az ama bazı yayınlara bakınca gerçekten hepsi kolsuz

sınavım bitene kadar türktelekoma geçebiliriz.
turkcell sağolsun hem paramızı sömürüyor hemde internet çekmiyor

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Herkes iyi oynadığı için mi başlıyor sence?Bazen zevk aldıkları için bazen yaşadıkları anıları insanlığa sunabilmek ve Dünya da ''Benim de bir eserim olsun,bir taşta ben koyarım'' diyerekten insanlığa belki faydalı belki faydasız ve zaman kaybı onlarca video yüklüyorlar.Yayınlar yapıyorlar.Belki evet zaman kaybı.belki evet faydasız...Ama sonuçta bu anılarımızı videolara çekerekten yayınlamaktan zevk duyuyoruz mutlu oluyoruz.(Bazıları da belki videolarım tutar umuduyla çekiyor o ayrı mesele)
Hayallerini peşinden git.Seni mutlu edecek şeyleri yap.Bu Dünya'ya bir kere geliyoruz.Bu yüzden olabildiğince çok şey yap.(Kurallar dışına çıkmamak koşuluyla tabi.)

bu arada ölüm kalım maçında 20kill falan alıyorum biraz az ama bazı yayınlara bakınca gerçekten hepsi kolsuz

sınavım bitene kadar türktelekoma geçebiliriz.
turkcell sağolsun hem paramızı sömürüyor hemde internet çekmiyor
Üni sınavı mı yoksa lgs mi size gire....Dur yanlış söyledim üni mi yoksa lgs sınavına mı gireceksiniz?

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Herkes iyi oynadığı için mi başlıyor sence?Bazen zevk aldıkları için bazen yaşadıkları anıları insanlığa sunabilmek ve Dünya da ''Benim de bir eserim olsun,bir taşta ben koyarım'' diyerekten insanlığa belki faydalı belki faydasız ve zaman kaybı onlarca video yüklüyorlar.Yayınlar yapıyorlar.Belki evet zaman kaybı.belki evet faydasız...Ama sonuçta bu anılarımızı videolara çekerekten yayınlamaktan zevk duyuyoruz mutlu oluyoruz.(Bazıları da belki videolarım tutar umuduyla çekiyor o ayrı mesele)
Hayallerini peşinden git.Seni mutlu edecek şeyleri yap.Bu Dünya'ya bir kere geliyoruz.Bu yüzden olabildiğince çok şey yap.(Kurallar dışına çıkmamak koşuluyla tabi.)

Üni sınavı mı yoksa lgs mi size gire....Dur yanlış söyledim üni mi yoksa lgs sınavına mı gireceksiniz?
haklısınız da ben tüm yayıncılar çok iyi oynuyor sanıyordum ama yayınlara bakınca gerçekten hayal kırıklığı ama cidden hak edenler var

Üni sınavı mı yoksa lgs mi size gire...
lgs

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
bizdede ailede falan
çok çalışma kank biraz rakip eliyim

bizim sınıfta corona çıktı ama istersen sarılalım

neyse konu dışına çıkmayalım teşekkür ederim hepinize.
İkinize de Lgs Sınavında başarılar....
Unutmayın Bir sınav hayatınızı belirlemez.
Hayatınızı belirleyecek olanlar sizin hayallerinizdir....

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
teşekkür ederim.

çok haklısınız ama sistem hayatımızı sınava bağladı. Ki okusakta ya 3-5 bin maaşla çalışan işçi oluruz yada 3-5 bin maaşla çalıştıran patron
Sana verilen maaşla zengin olamazsın.Bunu aklından çıkart.Kimse verilen maaşla zengin olamaz.
Sen kendini zengin yapacaksın.
Elinde misal 100 lira var.Şimdi sen gidip bunla kulaklık alırsın.Başka biri 25 lahmacun söyler.Bir diğeri de gider bu Parayı 1000 lira yapar.Parayı kullanmak senin elinde olan bir şey.(Kumar mumar yok adamda. adam yatırım yaptı ondan geldi.)