Sistemime ekran kartını sonra taksam çalışır mı?

Raikiri

Asistan
Arkadaşlar şöyle bir sistemi buradaki arkadaşların tavsiyesi ile sipariş ettim bugün. (Sağolsunlar yardım ettiler teşekkürler tekrardan hepsine)
Screenshot_2020-04-14-15-58-01-727_com.android.chrome.jpg

Buna RX560 da bir ekran kartı takacağım ama şu anlık paramı monitöre verip ekran kartını sonradan eklemek istiyorum. Ekran kartını eklenene kadar da League of Legends oynamak var kafamda. Böyle bir şey mümkün mü?

KillerFear

Asistan
Arkadaşlar şöyle bir sistemi buradaki arkadaşların tavsiyesi ile sipariş ettim bugün. (Sağolsunlar yardım ettiler teşekkürler tekrardan hepsine)
Ekli dosyayı görüntüle 93441

Buna RX560 da bir ekran kartı takacağım ama şu anlık paramı monitöre verip ekran kartını sonradan eklemek istiyorum. Ekran kartını eklenene kadar da League of Legends oynamak var kafamda. Böyle bir şey mümkün mü?
Hocam APU değil ki sistem. Görüntü alamazsınız diye biliyorum.

Semih_35

Üyecik
ekran kartı değişeceğim zaman ekran kartı olmadan lol oynamayı denemiştim oynanbilir ama çok düşük fps alırsın