Sistemim Pugb Mobile Gameloop Kaldırır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

xScaryNight

Asistan
Reaksiyon puanı
73
Arkadaşlar merhaba Corona döneminde genelde evdeyiz bende sıkılıyorum herkesin olduğu gibi uzatmadan konuya girim Pugb Mobile indiricem Gameloop dan emülatör fakat donar mı diye arada kaldım boşuna internet kotası gitmesin bu sistem için sizde pugb Mobile Gameloop emülatör durumu nedir?

İşlemci: Intel celeron 1007u 1.50 GHz 2 çekirdekli

Ekran kartı: Intel HD graphics

Ram: 16 gb ddr3 1600mhz

Ssd: Samsung evo 870 560 530 okuma yazma hızı

x64 bit windows 10 pro orjinal

Bu sistem kaldırır mı pugb mobile bide gameloopdan indirme su emülatör den indir diyeceğiniz önereceğiniz emülatör varmı hangi ayarlarda donmadan 1 gram oynarmiyim

İşlemci ekran kartı kötü biliyorum Malesef durum bunları gösteriyor söylemenize gerek yok farkındaydım :/

İyi forumlar herkese..

Reaksiyon puanı
8,024
Gameloop'da optimize sıkıntısı var. 10700'lü sistemim bile droplu oynatıyor. Bluestacks gibi emülatörler öneririm.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar merhaba Corona döneminde genelde evdeyiz bende sıkılıyorum herkesin olduğu gibi uzatmadan konuya girim Pugb Mobile indiricem Gameloop dan emülatör fakat donar mı diye arada kaldım boşuna internet kotası gitmesin bu sistem için sizde pugb Mobile Gameloop emülatör durumu nedir?

İşlemci: Intel celeron 1007u 1.50 GHz 2 çekirdekli

Ekran kartı: Intel HD graphics

Ram: 16 gb ddr3 1600mhz

Ssd: Samsung evo 870 560 530 okuma yazma hızı

x64 bit windows 10 pro orjinal

Bu sistem kaldırır mı pugb mobile bide gameloopdan indirme su emülatör den indir diyeceğiniz önereceğiniz emülatör varmı hangi ayarlarda donmadan 1 gram oynarmiyim

İşlemci ekran kartı kötü biliyorum Malesef durum bunları gösteriyor söylemenize gerek yok farkındaydım :/

İyi forumlar herkese..
işlemcin ve ekran kartın pek güçlü değil ama ramin onlarla orantısız bir şekilde bayağı yüksek bence xd
Bence emulatör işine karışma çok kasar bizzat benzeri bi sistemde denediğim için söylüyorum ama yinede deneyebilirsin neden olmasın