Sistemi Yorumlarmısınız?

Fati[H]eaT

Asistan


Sistem bu sizce nasıl 1-2 haftaya almayı düşünüyorum. Tek sorunum anakarttın G43 olması P45 daha iyi diolar

Ram normal olcak bide notebook yapmısım :D

Birde MSI P45 Neo-F nasıl onumu alayım bunumu?
 

m1903

Profesör
Anakart konusunda haklı sayılabilirler. P45 olması daha iyi olacaktır.Ayrıca G43te bütünleşik ekran kartı da bulunuyor 4830 aldıktan sonra onu kullanacağınızı pek sanmam :)
Güç kaynağını da frisby marka alıp bilgisayarınızı boşuna riske sokmayın. Tavsiyem High Power,Thermaltake,Coolermaster,Asus,Tagan marka bir güç kaynağı almanız. Bu sistemi topladıktan sonra da bir güç kaynağına biraz daha para ayırırsanız birşey kaybetmez aksine kazancınız olacaktır.


Not: Ramler notebook tamam o yanlış onu şimdi okudum :D Onu değiştirirken gecikme süresi daha düşük bir ram alın. Oradaki gibi CL6 ram alırsanız yazık olur :)
 

hellmarch

Profesör
Anakartı, kasayı, güç kaynağını ve rami değiştirin. Kasanın boyutlarını bilmiyorum fakat soğutma açısından sorunlar çıkartabilir. İleride upgrade yaptığında alacağın ekran kartı kasaya sığmayabilir.(tecrübeyle sabittir)
 

olympuskiller

Profesör
Ekran kartını da bir sınıf yükseltebilirsin 4850 gibi mesela bir de ram almışken 4gb alırsan sıkıntı çekmezsin bir de Hdd'yi tekrar düşün derim. Bunların dışında fena sayılmaz.
 

kaberdey

Profesör
Güç kaynağına biraz daha para vermeni tavsiye ederim, benim sistemim seninkini belki yarısı ama yeni aldığım güç kaynağına 120 YTL civarında ödedim öncekilerde kapanma sorunu yaşıyordum. Güç kaynağı tehliklelidir sistemin farklı yerlerine beklenmedik zararlar verebilir.
 

Son mesajlar

Üst