Sistem Toplama

Bu konuyu okuyanlar

H4EK3D

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Beyler 6000-6500 tl civarı sistem toplamak istiyorum. Piyasa bu aralar çok pahalandı. 2-3 haftaya bu durum değişir mi ? Önerilerinizi bekliyorum...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Monitör dahil mi bütçeye?

asaskines

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Beyler 6000-6500 tl civarı sistem toplamak istiyorum. Piyasa bu aralar çok pahalandı. 2-3 haftaya bu durum değişir mi ? Önerilerinizi bekliyorum...
hocam bana sorarsanız hazır sistem tavsiye ederim teknobiyotikte eğer bir sistemi beğenmezseniz çok aşırı olmayacak şekilde değişim yapabiliyorsunuz mesela ben psu yu değiştirdim

H4EK3D

Asistan
Reaksiyon puanı
42
hocam bana sorarsanız hazır sistem tavsiye ederim teknobiyotikte eğer bir sistemi beğenmezseniz çok aşırı olmayacak şekilde değişim yapabiliyorsunuz mesela ben psu yu değiştirdim
siteye bir göz atıyorum şu an teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu siteden öneri bir sistem varsa linkini atar mısın ? (teknobiyotik)

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Pek değişeceğini sanmıyorum. O bütçede 10400F'i bekleyin.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Hazır sistem tavsiye etmiyorum ben. Teker teker alın parçaları. Aldığınız site toplar zaten.

H4EK3D

Asistan
Reaksiyon puanı
42
değişeceğini sanmıy
Pek değişeceğini sanmıyorum. O bütçede 10400F'i bekleyin.
zaten hemen almayacağım ama şu an ekran kartına kafayı taktım. Yeni ekran kartları çıkacak mı ? Çünkü pahalı biraz

yani bildiğin
Hazır sistem tavsiye etmiyorum ben. Teker teker alın parçaları. Aldığınız site toplar zaten.
ekran kartı olarak öneri var mı peki bu fiyata ?

asaskines

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
zaten hemen almayacağım ama şu an ekran kartına kafayı taktım. Yeni ekran kartları çıkacak mı ? Çünkü pahalı biraz

yani bildiğin

ekran kartı olarak öneri var mı peki bu fiyata ?
Ben Asus dual evo gtx 1660 ı İtopya'da indirimde yakaladım 1700 e aldım sizin de zamandan yana sorunuz yoksa indirim kovalayın benim gibi.

H4EK3D

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Ben Asus dual evo gtx 1660 ı İtopya'da indirimde yakaladım 1700 e aldım sizin de zamandan yana sorunuz yoksa indirim kovalayın benim gibi.
ya aslında elden teslim olarak toplamak istiyorum çünkü o kadar parayı kredi kartı felan bana ters bilmiyorum güvenemiyorum sitelere vatan,mediamarkt gibi mağazalardan alıcam galiba

asaskines

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
ya aslında elden teslim olarak toplamak istiyorum çünkü o kadar parayı kredi kartı felan bana ters bilmiyorum güvenemiyorum sitelere vatan,mediamarkt gibi mağazalardan alıcam galiba
Biraz rahat olmanızı öneririm elden toplamak zorunda değilsiniz internet üzeridnen alırsanız daima daha ucuza gelir.