Sistem Toplama

Bu konuyu okuyanlar

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar sistem toplamak için en güvenilir site hangisidir ben en çok

inventus
teknobiyotik
sinerji

sitelerini duydum aranızda buralardan sistem toplayan varsa bilgi verebilir mi ?

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Yok sistem tavsiyesi yok site tavsiyesi bir sürü konu açtın hocam insanları kandırmaya hakkın yok alacak mısın almayacak mısın?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Sinerji güvenilir diyoruz sen alışveriş yaptın mı diyor, evet diyoruz bozuk çıkıyormuş diyor. Bozuksa verirsin geri. Para çoksa da inventustan alır geçersin.

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
benim kimseyi kandırdıgım yok siz sinerji güvenilir diyorsunuz başkası sinerji iyi değil inventusdan al diyor başkası en iyi teknobiyotik diyor ben ne kandıracam aldıgım zaman atarım resmini kandırıyormuyum kandırmıyormuyum görürsünüz bura gelip atarlı atarlı yorum atmayın zorla yazdırmıyor kimse

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
O zaman sana son kez söyleyeyim sen karar ver.
1) Söylediğin 3 sitede de bozuk parça olma ihtimali düşük olsa bişe değiştirirler. Hepsi güvenilir.
2)Ayrı ayrı ele almak gerekirse;
-İnventus: En iyi montajı yapan ve 12 saat kadar test yapan site. Ama arada aynı Vatan gibi çok fiyat farkı var. Değer mi? 6000TL+ bir bütçen varsa o farkı da verirsin o zaman al ama daha az ise sırf test için parçadan kısmak mantıksız. Yani değmez.
-Sinerji: Bizzat alışveriş yaptığım site. Montaj yaptırırsan test de ediyorlar parçaları. Kablolama çok özenli değil ama gerçekten fiyatlar ucuz. Benim önerdiğim bu site.
-Teknobiyotik: Parçalar Sinerji'den çok az daha pahalı ama ucuz olanlarda var. Montajı Sinerjiden iyi değilmiş. Kendim yaptırmadım hiç. Sinerji ile bu site arasında kalırsan hangisi ucuz ise onu al.