Sistem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

CReSTo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Fiyata monitör, anakart, HDD, optik sürücü ve bilgisayar kasası dahil mi? iki karttın performansı aynı, SAPPHIRE HD7850 tercih edilmeli hem çift fanlı (soğutması daha iyi olur) hemde daha ucuz.

CReSTo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır sadece bunlar bide güç kaynağı falan gerekir mi anlamamda fazla

- - - Mesaj Güncellendi - - -

monitor değilde kasa gerekirmi bide güç kaynağı falan gerekir mi anlamamda fazla

ibo5151

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kardeş daha hangi parçaların alınacagını bıle bılmıyorsun uyumlumu diyorsun :D nerde anakart ,kasa ,power ,hdd ,monitör , klavye maus vs ..

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Güç kaynağınız var mı? birde anarkatınızı yazın.

hayır sadece bunlar bide güç kaynağı falan gerekir mi anlamamda fazla

monitor değilde kasa gerekirmi bide güç kaynağı falan gerekir mi anlamamda fazla

Kasanız yoksa elbette gerekir.

Yazdığınız o işlemci çok vasat. bütçeyi 50 lira daha arttırıp böyle bir sistem alın..

siparisozeti1sari.png
odeme2.png
teslimatbilgileri3.png
siparissonucu4.png
Ürün Fiyat Adet KDV Dahil Tutar *Avantajlı Tutar
GSKILL
4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram
54,00 USD 130,94 TL *91,66 TL
CORSAIR
CARBIDE SERİSİ™ 200R 550W MidT ATX SİYAH KASA
145,00 USD 351,61 TL *246,13 TL
Toplam (KDV Dahil):​
1.491,31 TL
*1.043,92 TL

CReSTo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş daha hangi parçaların alınacagını bıle bılmıyorsun uyumlumu diyorsun :D nerde anakart ,kasa ,power ,hdd ,monitör , klavye maus vs ..

Dostum; zaten gerekli olan parçaları topladım, bu 3 parça hakkında ( işlemci, ram, ekran kartı ) bilginize başvurmak istedim. Üstelik biraz Türkçe'ye özen göstererek yazarsan daha yardımcı olacaksın, daha nasıl yazılacağını bilmiyorsun, bana üstünlük taslamaya çalışıyorsun. Yardımcı olacaksan amenna, ama amacın sadece "mesaj sayını " artırmaksa seni başka konulara alalım.

Güç kaynağınız var mı? birde anarkatınızı yazın.

Kasanız yoksa elbette gerekir.

Yazdığınız o işlemci çok vasat. bütçeyi 50 lira daha arttırıp böyle bir sistem alın..

Öneriniz için teşekkür ederim, elimde kasa mevcut. Peki sizce onun yerine güç kaynağına gerek var mıdır? Yalnızca ram olarak gskill mi yoksa corsair arasında kaldım, o konu hakında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ram olarak kingston öneririm kendim kulaniyorum hiç sorun yaşamadim
şuan kasada bulunan güç kaynagi kaç w hd7850 için minimum 500w psu gerekli

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Önerdiğim ram gayet iyi, Linkini verdiğim sitede ki yorumlara da bakabilirsiniz ayrıca RipjawsX serisi oldukça kaliteli. PSU'nuzu yazın.

ibo5151

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum; zaten gerekli olan parçaları topladım, bu 3 parça hakkında ( işlemci, ram, ekran kartı ) bilginize başvurmak istedim. Üstelik biraz Türkçe'ye özen göstererek yazarsan daha yardımcı olacaksın, daha nasıl yazılacağını bilmiyorsun, bana üstünlük taslamaya çalışıyorsun. Yardımcı olacaksan amenna, ama amacın sadece "mesaj sayını " artırmaksa seni başka konulara alalım.

bu parçalar hakkında görüş istiyorum dememişin ki ? bilğisayar topluyorum demişin bende eksık parçaları yazdım , bu kadar agrasifleşleşmeyelim lütfen

Öneriniz için teşekkür ederim, elimde kasa mevcut. Peki sizce onun yerine güç kaynağına gerek var mıdır? Yalnızca ram olarak gskill mi yoksa corsair arasında kaldım, o konu hakında biraz daha bilgi verebilir misiniz?
..........................