Sistem hakkında son yorumlarınızı alayım.

Bu konuyu okuyanlar

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Bu sisteme 550 tl ,600 watt power çok lux.İsraf olur.

O soğutucunun RGB siz modelini kullandım Aldığım gibi de sattım Fiatına göre,Performansı düşük. 100 tl daha ucuza bunu alın,geçin.

Kasayı önü meshli bi şey düşünebilirsiniz.Hava emişi yönünden.

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398

O soğutucunun RGB siz modelini kullandım Aldığım gibi de sattım Fiatına göre,Performansı düşük. 100 tl daha ucuza bunu alın,geçin.

Bu kasanın kapağıyla ön fanı arasında boşluk var. Açtığım başka bir konuda MSI MAG FORGE 100R ve XPG INVADER'in karşılaştırmasını yaptım. Aralarında fazla fark olmadığı söylendi. Ben de ucuz olduğu için bu kasayı seçtim. Kasanın iyi olduğunu düşünüyorum. Soğutucuyu Snowman T6 Ultra yaptım. Bu forumda güncellemeyi unutmuşum.

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398

+ Önerdiğiniz bir PSU var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu cpu yanıunda zaten kendi stock sogutuc geliyor ve eşimde var gayet yeterli yok dersen o işlemci bu yeter.

Cooler Master A71C 120 mm Rgb LED Fanlı Am4 Cpu Soğutucusu Fiyatı (hepsiburada.com)
Snowman T6 Ultra attığınız soğutucuya göre daha ucuz ve fiyatına göre çok iyi olduğu söyleniyor.