Sistem Güncellemesi Sonrası Ekran Kartı Driver'ı Gitti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

windows 10 pro yükledim sonra ekran kartının drıveri gitti amd redeon hd 4300/4500 bunu windows 10 a yükleyebilirmiyim yardım edebilirmisiniz bana lütfen teşekkürler <3

rsullkya

Asistan
Olması lazım aygıt yöneticisinden felan güncellemeyi dene youtube da videoları var oradan bakarsan daha iyi olur

rsullkya

Asistan
Biostan değiştirmiş olabilirsin. Advanced grafic menüsüne girip bakman lazım. Çift ekran kartı ayarları. Ayarlar advanced a gir. Sonra integrated graphics devices configuration da. İnitiate graphic adapter orda IGD seçili ise PEG yapmayı dene

Biostan değiştirmiş olabilirsin. Advanced grafic menüsüne girip bakman lazım. Çift ekran kartı ayarları. Ayarlar advanced a gir. Sonra integrated graphics devices configuration da. İnitiate graphic adapter orda IGD seçili ise PEG yapmayı dene
ben win 8 yapıcam ya teşekkür ederim arkdaş yardımcı olsun bi eğer olmazsa deniycem <3

rsullkya

Asistan
Eğer sorunu doğru anladıysam bunu bir dene belki de hiç onla ilgisi yokturdur

okurbaba

Profesör
ben win 8 yapıcam ya teşekkür ederim arkdaş yardımcı olsun bi eğer olmazsa deniycem <3
Windows 8.1 ISO'sunu yükleyin ve Rufus ile (be olsam terminal ile yaparım fakat anlatana kadar canınız çıkar)Bir USB'ye yazdırın, anlatılacak şey bu kadar, sonrasında da bilgisayarı USB'den başlatıp bütün diskleri silin ve kur seçeneğine tıklayın.

stat counter