Sistem geri yükleme hatası?

Bu konuyu okuyanlar

R3DM4M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar bilgisayarım windows 7 ve ara sıra explorer.exe sorunlarıyla karşılaşıyorum bu yüzden sistem geri yükleme yapmayı denedim önceden birkaç defa yaptım oldu ama şimdi yapmaya çalıştığım zaman şöyle bir hata alıyorum "NO RESTORE POİNTS HAVE BEEN CREATED ON YOUR COMPUTER'S SYSTEM DRİVE. TO CREATE A RESTORE POİNT OPEN SYSTEM PROYECTİON" yardımcı olursanız sevinirim

TEŞEKKÜRLER...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
"Bilgisayarınızın sistem sürücüsünde oluşturulmuş hiçbir geri yükleme noktası yok. Geri yükleme noktası oluşturmak için Sistem Korumasını açın." demiş.
Sistem geri yükleme noktaları için ayrılan alanı silmiş olmayasınız?

R3DM4M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
"Bilgisayarınızın sistem sürücüsünde oluşturulmuş hiçbir geri yükleme noktası yok. Geri yükleme noktası oluşturmak için Sistem Korumasını açın." demiş.
Sistem geri yükleme noktaları ayrılan alanı silmiş olmayasınız?
1 gün öncede sistem geri yükleme yaptım hiçbir sorun çıkmadı hatta 4 tane sistem geri yükleme noktası vardı

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
1 gün öncede sistem geri yükleme yaptım hiçbir sorun çıkmadı hatta 4 tane sistem geri yükleme noktası vardı
Son zamanlarda disk birleştirme işlemi yapıldıysa, sistem geri yükleme noktalarını etkileyebilir. Sonradan yapılmış bir güncelleme de etkilemiş olabilir. Bunların dışında farklı bir nedeni de olabilir. Eğer hiç geri yükleme noktası yoksa yapacak bir şey yok.

R3DM4M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Son zamanlarda disk birleştirme işlemi yapıldıysa, sistem geri yükleme noktalarını etkileyebilir. Sonradan yapılmış bir güncelleme de etkilemiş olabilir. Bunların dışında farklı bir nedeni de olabilir. Eğer hiç geri yükleme noktası yoksa yapacak bir şey yok.
Peki sistem geri yükleme noktasını kendim oluşturamaz mıyım ?