Yardım Sistem gereksimlerini anlamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

POWER36363636363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya ben şu sistem gereksimleri mıdır nedir hic anlamıyorum yani şöyle mesela ben sadece steam oyun inanıyorum ve mortal kompat 11 beğendim ücreti 90 civarı ama şimdi ben para veriesem benim param boşa gitmeyeceği ne belli çünkü benim PC bellki MK 11 kaldırmıyor orada sistem gereksinimleri yazıyordu intel civarı civarı yada AMD 3.6 birsey birsey. Ama ben anlamıyorum bundan yani daha kolay öğrenme yok mu yani mesela bir uygulama olsun yada site o bilgisayarıma göre söylesin hangi oyunnu kaldırır hangisi ni kaldırmaz hangisini kaldırılmış gibi yapar falan söylesin mesela yada benzeri hiç biri yoksa siz soylermisiniz benim PC kaldırır mı diye şimdiden teşekkür ederim.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
Ya ben şu sistem gereksimleri mıdır nedir hic anlamıyorum yani şöyle mesela ben sadece steam oyun inanıyorum ve mortal kompat 11 beğendim ücreti 90 civarı ama şimdi ben para veriesem benim param boşa gitmeyeceği ne belli çünkü benim PC bellki MK 11 kaldırmıyor orada sistem gereksinimleri yazıyordu intel civarı civarı yada AMD 3.6 birsey birsey. Ama ben anlamıyorum bundan yani daha kolay öğrenme yok mu yani mesela bir uygulama olsun yada site o bilgisayarıma göre söylesin hangi oyunnu kaldırır hangisi ni kaldırmaz hangisini kaldırılmış gibi yapar falan söylesin mesela yada benzeri hiç biri yoksa siz soylermisiniz benim PC kaldırır mı diye şimdiden teşekkür ederim.
YouTube'den öğrenebilirsiniz tabii sizin işlemci ya da ekran kartınızla test yapan varsa. :)

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Sisteminizi söyler misiniz?

POWER36363636363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
YouTube'den öğrenebilirsiniz tabii sizin işlemci ya da ekran kartınızla test yapan varsa. :)
Yavv abi benim işlemciye kim test yabsin tarihe eser sanırım he birde csgo oynamıyorum ama okuyarak kötü yanı 30 40 hemde 50 fps çalıştırıyor

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
853
istediğin gibi bir site var ama ismini hatırlayamıyorum bulursam linkini atayım

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Mesaj otomatik birleştirildi:

how many games cun ı run a tıkla

POWER36363636363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ozur dilerim PC hemen bulamadım hemen cevap vermedim PC özellikleri

AMD A10-9600p RADEON R5 10 COMPUTE CORES 4C+6G 2.40 GHz

Ram 12

AMD uygulamasında> AMD RADEON (TM) R6 M435DX (BAĞLI)

AMD uygulamasında2> AMD RADEON R5 GRAPHICS(BİRİNCİL)

Bellek türü ddr3

Ve PC leneovo

Sisteminizi söyler misiniz?
Bu sistem

how many games cun ı run a tıkla
Teşekkür ederim PC moral kombat 11 ne 9 u bile kaldirmiyormuz neyse enkazından valorant kaldiriyormuz onu öğrendik eyvallah reis

Son düzenleme: