Sinyal güçlendirici alsam oyunlarda ping değerim nasıl olur?

Bu konuyu okuyanlar

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
kablo ile dağıtmak daha ucuz bir yöntem hocam ve bur arada trendyola güvenmiyorum ürünün orjinaliğinden emin olamayız bekleyin sözleşme bitsin öperatörü değiştirin hocam bence

Reaksiyon puanı
5,171
Ping düşüyor 10ms civarı. Ama tabi bu konuda iddalı olan cihazlarda vardır düşüncesindeyim.

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Altyapı kaç hız destekliyor.
64 yanlış bilimyorsan fakat evde 8-10 arası birşey kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablo ile dağıtmak daha ucuz bir yöntem hocam ve bur arada trendyola güvenmiyorum ürünün orjinaliğinden emin olamayız bekleyin sözleşme bitsin öperatörü değiştirin hocam bence
sözleşmesi bitik zaten fakat ne bizimkiler ne zaman değiştirir belli değil ondan mecburiyetten alacağım

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Yüksek hizlar kullanıyorsanız aliniz ping'ler güzel olur.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Bu konu hakkında daha fazla açıklama yapabilir misiniz? Trendyol forum üyeleri olarak sıklıkla kullandığımız bir oluşum. Neden güvenmediğinizi öğrenmek isterim.
şöyle anlatabilirim trned yol mağazaları mantığı küçük bir esnaf trendyolda magaza sayfası açabilir prosödüler yerine getirip burada hem fikiriz benim çok yakın bir akrabam trendyol üzerinden pc aldı sıfır diye ama geldiğine garanti başlıyalı iki ay olmuştu en küçük örnek

şöyle anlatabilirim trned yol mağazaları mantığı küçük bir esnaf trendyolda magaza sayfası açabilir prosödüler yerine getirip burada hem fikiriz benim çok yakın bir akrabam trendyol üzerinden pc aldı sıfır diye ama geldiğine garanti başlıyalı iki ay olmuştu en küçük örnek
orjinaliği ile alaklaı dersen burayı okumanızı şidetle tavsiye ederim

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

orjinaliği ile alaklaı dersen burayı okumanızı şidetle tavsiye ederim

Ürün Sahte Normalde 50TL Falan

Reaksiyon puanı
3,027
Trendyol'dan Xiaomi alınmaz. Geçen yıl Kara Cuma'da indirimli EarBuds alanlara çakma ürün gönderildi. Trendyol'un suçu yok diyebilirsiniz ama Trendyol böyle konularla ilgilenmedi ve satış çok sonra kaldırıldı. İnternetten teknoloji alışverişi yapılacaksa benim önceliğim Hepsiburada ve Amazon. En azından ilgili ve tecrübeliler.

Oyun oynamak için ethernet kablosu ile bağlanmalısın en ucuz ve iyi çözüm.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Trendyol ile ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bir kere oradan alışveriş yapmıştım ve paşalar gibi elime ulaştı ürün. Asıl önemli olan satıcı puanı ve yorumları.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
Trendyol'dan Xiaomi alınmaz. Geçen yıl Kara Cuma'da indirimli EarBuds alanlara çakma ürün gönderildi. Trendyol'un suçu yok diyebilirsiniz ama Trendyol böyle konularla ilgilenmedi ve satış çok sonra kaldırıldı. İnternetten teknoloji alışverişi yapılacaksa benim önceliğim Hepsiburada ve Amazon. En azından ilgili ve tecrübeliler.

Oyun oynamak için ethernet kablosu ile bağlanmalısın en ucuz ve iyi çözüm.
Aynen, katılıyorum. Ethernet kesinlikle çok daha ucuz ve güçlü bir çözüm. Ping değerine etkisi olur kesinlikle ama ne derece olur onu bilemiyorum.

Reaksiyon puanı
3,027
Ethernet potansiyeli sağlar. Normalde 30 ping alman gerekiyorsa, Wifi gecikmesi yüzünden 40 ping alıyorsan bu sorunu çözer.

HamdiTasdelen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Trendyoldan bu cihazın Türkiye uyumlu global versiyonunu satın aldım,cihazın performansı genel olarak iyi,ancak birkaç kez wot blitz oynarken pingim aniden 7k lara fırladı,birkaç haftadır kullanıyorum cihazı ping yükselme muhabbeti nadiren olduğu için beni rahatsız etmedi.