Sınırsız Bütçe ile 4-5 yıl iş görücek telefon önerisi

Reaksiyon puanı
892
Millet g6 a sallıyo ghost screen duydum gördüm diye bana bi tane video gösterin canlı canlı görebileceğimiz eyvallah diyecem v30+ ışık sızması falan diyolar gösterin onada eyvallah diyecem ki note 8 içinde aynısı deniyo yani birileri insanları bazı markalara karşı yönlendiriyo bence herkes afaki konuşuyo ben hiç bi zaman alıp kullanmadığım markaya konuşmam demiyorum ki sorun yaşanmamış eskiden veya demiyorum ki çok iyi deneyimlemek kullanmak ve nası kullandığında çok önemli bana göre ki g7 şuan itibariyle hepsine rakip emin olun ben evkurda ki g7 talep ve yoğunluğunu bizzat gördüm ve kanaat getirdim buna
Ben note8 ve iphone x de ghost screene rastladım mağazada ,her telefonda olabiliyor bu durum

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ben note8 ve iphone x de ghost screene rastladım mağazada ,her telefonda olabiliyor bu durum
Elbette ama insanlar lg söz konusu olunca hala g3 g4 diyo bana göre lg kimseyi mağdur etmedi g3 te sorun yaşayan herkese g4 g4 te sorunu olana g5 verdi adamlar mağduriyet yaşanılan tek konu g3-g4 alan insanları 30-40 gün servis yolu beklemeleri bununda sebebi belli seri üretimlerdeki cihazlarda anakart problemi olması ve servisin arızalı cihazlara yetişememeleri oldu belki daha iyi yönetebilirlerdi bu durumu ama zaten Türkiye pazarında nasıl bir yer kaybettiklerini onlarda biliyo

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,398
Bu kadar önyargılıysanız kullanmadınız sanırım şu an 2014 yılında alınmış Galaxy S4 telefonum var Ve halen batarya haricinde gayet iyi işliyor

Bende 2014'te Note 4 aldım güncelleme alamıyorum ama onun haricinde hiç bir sorunu yok, gayet güzel çalışıyor.

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Sınırsız bütçeyle iphone 8 öneriyosun x desen neyse

ben telefona o kadar para verilmesini desteklemiyorum ben bi süre sonra sıkılıyorum telefondan en fazla ip 8 telefonum casper via a1 plus bayağı götürüyo beni (4yıl kadar değil) bilgisayara verirdim o parayı ben bu yüzden x önermedim

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
ben telefona o kadar para verilmesini desteklemiyorum ben bi süre sonra sıkılıyorum telefondan en fazla ip 8 telefonum casper via a1 plus bayağı götürüyo beni (4yıl kadar değil) bilgisayara verirdim o parayı ben bu yüzden x önermedim
Sınırsız bütçe demiş arkadaş ister 10 ister 15 olsun ama beni 4 5 yıl götürsün demiş

Reaksiyon puanı
892
Bütçe sıkıntısı olmadığı için hepsiburada üzerinden iphone x öneriyorum kesinlikle ve kesinlikle ama s9,5z de güzel alternatifler.G7 de alınabilir ama fiyat düştüğü zaman.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bütçe sıkıntısı olmadığı için hepsiburada üzerinden iphone x öneriyorum kesinlikle ve kesinlikle ama s9,5z de güzel alternatifler.G7 de alınabilir ama fiyat düştüğü zaman.
Ben olsam apple store dan iphone x alır note 9 çıktığı zaman satar note 9 alırdım

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
747
hangi anroid cihaz 4 5 yıl götürmüş bugüne kadar :D iphone 8 ile 7 plus arasında bahsettiğin gibi bi batarya farkı yok, kafa kafaya youtube da testleri mevcut
Valla butun cihazlar 5 sene goturur bu istek meselesi ileride daha iyi cihazlar cikacak senin isteklerin artacak

--ProofStriker

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Hakan yavaş :) ne yaptın kardeşim note 19 olsa nolur ne 7500 i 6000 den pahalı çıkarsa tüm samsungcuları boykota davet ederim
Ben de Samsung kullanan birisi olarak boykot yaparım ki bence bırakın 6000₺ yi 5000₺ yi bile haketmiyorlar yani fiyatlar aşırı abartı Samsung a o telefonların maliyeti 3000₺ Bile değildir ama AR-GE çalışmaları marka adı altında satıyorlar

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben de Samsung kullanan birisi olarak boykot yaparım ki bence bırakın 6000₺ yi 5000₺ yi bile haketmiyorlar yani fiyatlar aşırı abartı Samsung a o telefonların maliyeti 3000₺ Bile değildir ama AR-GE çalışmaları marka adı altında satıyorlar
Aynı şeyi x 7500 olduğundada söyleseydin fanboy etiketini üstünden çıkartacaktım

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Görüyoruz ki gene en masum lg g7 thinq?wv arabası gibi halkın telefonu ?

--ProofStriker

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Aynı şeyi x 7500 olduğundada söyleseydin fanboy etiketini üstünden çıkartacaktım
Bakın Apple fanboyu olarak neler neler yazmışım harbi iyi fanboymuşum ben
5829E3E3-FC8B-4999-BDE3-1B9C036455BB.jpeg
C5060691-AA6B-4B15-B1F4-D5276992FF76.jpeg
D1F096F9-DBA3-4674-92AD-318D19D07151.jpeg
213A11A9-7F9A-4A44-9961-0C94FC012340.jpeg
35C3392E-C6D5-4BFA-A465-62BAC1AEC2D3.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kronik sorun çıkabilir ne demek telefonu üretim bandından alıp 1 sene kullanmış olmalısın bunu sölemek için ?
zamanında G2 kullanınca aklıma geldi:)

Son düzenleme:

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bakın Apple fanboyu olarak neler neler yazmışım harbi iyi fanboymuşum ben
Ekli dosyayı görüntüle 46279Ekli dosyayı görüntüle 46280Ekli dosyayı görüntüle 46281Ekli dosyayı görüntüle 46282Ekli dosyayı görüntüle 46283

zamanında G2 kullanınca aklıma geldi:)
Yok artık sende ? lg nin bunları aştığına inanıyorum araştırmalarımda bu yönde senin gibi g3-g4 kullanıpta sorun yaşayanların lg pişmanlıktır vs gibi lafları cahilleri etkiler beni değil kararım net kılıf ve ekran koruyucu bile sipariş ettim onu bekliyorum hatta kargo teslimata cıkmış?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Millet g6 a sallıyo ghost screen duydum gördüm diye bana bi tane video gösterin canlı canlı görebileceğimiz eyvallah diyecem v30+ ışık sızması falan diyolar gösterin onada eyvallah diyecem ki note 8 içinde aynısı deniyo yani birileri insanları bazı markalara karşı yönlendiriyo bence herkes afaki konuşuyo ben hiç bi zaman alıp kullanmadığım markaya konuşmam demiyorum ki sorun yaşanmamış eskiden veya demiyorum ki çok iyi deneyimlemek kullanmak ve nası kullandığında çok önemli bana göre ki g7 şuan itibariyle hepsine rakip emin olun ben evkurda ki g7 talep ve yoğunluğunu bizzat gördüm ve kanaat getirdim buna
c81e728d9d4c2f6-9.jpg

Kaynak: LG G6'da da ghost screen problemi ortaya çıkmış. #LG #LGG6 - Teknoseyir
LG kendi topuğuna şarjör sıkan bir firma demiş bir arkadaş çok haklı
58c1881e9e6ea11ff3c6ab3161338c2b.jpg

Kaynak:*** LG G6 EKRAN SORUNLARI *** » Sayfa 1 - 1
LG G6'da GHOST SCREEN VAR.
Artık bu var mı yok mu tartışmaları kapansın.

Hakan yavaş :) ne yaptın kardeşim note 19 olsa nolur ne 7500 i 6000 den pahalı çıkarsa tüm samsungcuları boykota davet ederim
Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz arkadaşlar? Habire siyasetten ban yiyorum ama boykotu sandıkta edecektiniz. Dolar olmuş 4,85. Bu cihazlar her sene taş çatlasın 100 euro artıyor. Note 8 3,85'den girdi. Note 9 aynı fiyat olsa bile şuan dolar kuru 4,85 bilmem anlatabiliyor muyum? 3850 TL ile girecekse 4850 TL girmesi gerekiyor sırf bizim paramızın değersizliğinden dolayı.
Firmaları değil, hükümeti boykot edeceksiniz.

Son düzenleyen moderatör:

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bu arkadaşın cihazında görülmüş olabilir bu hepsini kapsamaz zaten cihaz değişimide yapılmış.bunu g7 alacağım için söylemiyorum zaten alayım konu açıp her şeyiyle anlatıcam telefonu ve bu vb bi sorun olursa g7 de ilk benden duyacaksınız.sorunu yaşayan arkadaş telde ki gs den değil servisten yakınmış zaten servisi düzeltseler gene ilk lg ben alırım yazmış adam:) benim bugüne kadar sorun yaşamadığım tek marka apple samsungta yaşadım abimde yaşadı mesela s7 edge de samsungun üzerine yapışmış sabit bi arıza durumu olmasada en çok arıza yapan telefon gene samsung.birde gs bence çok abartılcak bi durum değil hele ki bi süre sonra geçiyorsa

c81e728d9d4c2f6-9.jpg

Kaynak: LG G6'da da ghost screen problemi ortaya çıkmış. #LG #LGG6 - Teknoseyir
LG kendi topuğuna şarjör sıkan bir firma demiş bir arkadaş çok haklı
58c1881e9e6ea11ff3c6ab3161338c2b.jpg

Kaynak:*** LG G6 EKRAN SORUNLARI *** » Sayfa 1 - 1
LG G6'da GHOST SCREEN VAR.
Artık bu var mı yok mu tartışmaları kapansın.

Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz arkadaşlar? Habire siyasetten ban yiyorum ama boykotu sandıkta edecektiniz. Dolar olmuş 4,85. Bu cihazlar her sene taş çatlasın 100 euro artıyor. Note 8 3,85'den girdi. Note 9 aynı fiyat olsa bile şuan dolar kuru 4,85 bilmem anlatabiliyor muyum? 3850 TL ile girecekse 4850 TL girmesi gerekiyor sırf bizim paramızın değersizliğinden dolayı.
Firmaları değil, hükümeti boykot edeceksiniz.
Ben ettim zaten kardeşim seçim zamanı çok tanıdığımada anlattım ama çok güzel bi söz var şimdi burda söyleyemiyorum anla sen

Son düzenleme:

--ProofStriker

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Note 9 a 6000 i çok görüyosun note serisinden daha iyi bi telefon varsa söyle çin malı huawei bile 5000 den telefon satıyo
Evet çok görüyorum çok dediğim fiyatlar Apple Huawei HTC çoğu amiral gemilerinin fiyatları abartı pahalı ve demek istediğim hiç bir markaya o telefonların maliyetleri emin olun en fazla satış fiyatlarının yarısı kadardır. Ama bugün bu saydıklarımın içinde yeni telefon alacak olsam Note serisi olurdu.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Evet çok görüyorum çok dediğim fiyatlar Apple Huawei HTC çoğu amiral gemilerinin fiyatları abartı pahalı ve demek istediğim hiç bir markaya o telefonların maliyetleri emin olun en fazla satış fiyatlarının yarısı kadardır. Ama bugün bu saydıklarımın içinde yeni telefon alacak olsam Note serisi olurdu.
yarısı bile değildir hocam 4/1 i kadar maliyeti vardır. :)

--ProofStriker

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bu arkadaşın cihazında görülmüş olabilir bu hepsini kapsamaz zaten cihaz değişimide yapılmış.bunu g7 alacağım için söylemiyorum zaten alayım konu açıp her şeyiyle anlatıcam telefonu ve bu vb bi sorun olursa g7 de ilk benden duyacaksınız.sorunu yaşayan arkadaş telde ki gs den değil servisten yakınmış zaten servisi düzeltseler gene ilk lg ben alırım yazmış adam:) benim bugüne kadar sorun yaşamadığım tek marka apple samsungta yaşadım abimde yaşadı mesela s7 edge de samsungun üzerine yapışmış sabit bi arıza durumu olmasada en çok arıza yapan telefon gene samsung.birde gs bence çok abartılcak bi durum değil hele ki bi süre sonra geçiyorsa

Ben ettim zaten kardeşim seçim zamanı çok tanıdığımada anlattım ama çok güzel bi söz var şimdi burda söyleyemiyorum anla sen
G6 da pek kronik sorun çıkmadı diye biliyorum ama yıllarca hep kronik sorunları LG den duyunca ben tam güvenemiyorum.

Maalesef siyasette durumlar çok karışık Türk insanlarımız yıllar önce Almanya’ya Belçika’ya Avrupa’ya falan yerleşmiş ama hala Türkiye’deki partilere oy verebiliyor ayda 1 defa Türkiye’ye geliyor 1 ay kalıyor gidiyor cennet vatanım Türkiye’den iyisi yok Avrupa kötü diyor ama 11 ay Avrupa’da kalıyor. Malum iktidar partiye oy veriyor çünkü dolar Euro artıyor Avrupa’da yaşayan Türk insanımızın de işine geliyor orada yaşadığı için Doları Euro su değerleniyor ama bizler Türkiye’de 4 kişilik aileyi Asgari ücretle geçindirdiğimizi duymak istemiyor bizim yaşadığımız zorluklar adamların umrunda değil ne de olsa en az 6000-7000₺ maaş alıyor ama 1ay gelip Türkiye de kaldığı için gerçeği görmek istemiyor.

Neyse daha fazla uzatmayayım G7 benim de donanımsal tasarım özellik olarak çok beğendiğim bir telefon alırsanız inceleme yaparsanız çok memnun olurum kendi adıma, şimdiden hayırlı olsun umarım gönlünüze göre alır kullanırsınız.

yarısı bile değildir hocam 4/1 i kadar maliyeti vardır. :)
Zamanında iPhone 6 2500₺ ye satılıyordu peki Apple a maaliyeti nedir derseniz 600₺ düşünün artık 2 katı bile değil 4.5 katı ben buna karşıyım.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
X öneriyordum ama artık öneremiyorum mağazada bi daha alıyım elime dedim arkada çalışan uygulamaları kapatmak eziyet,bu yüzden internetten 8 plus ya da s9 plus.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Essen... phone tanınmış bir marka değil apple riskr girerek çentiği kullandı ve lg beycik de gördü onu apple kullanıyor benim ne eksiğim var dedi ve kullandı, olay bundan ibaret.

Reaksiyon puanı
892
Essen... phone tanınmış bir marka değil apple riskr girerek çentiği kullandı ve lg beycik de gördü onu apple kullanıyor benim ne eksiğim var dedi ve kullandı, olay bundan ibaret.
İphoneX ergonomik gelmiyor bana,çerçevesiz ama kullanamıyorsun,8plus kırmızı veya siyah renk x e on basar:DLg appledan özendi çentik olmasaydı 1 numaraydı ama 2 ye düştü.