Sinir Oluyorum Böyle Bebelere

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaa arkadaslar simdi cocuklarda bi akım var şöyle

Yok efenim cocuklar süper kahraman kostumleri giyiolar öyle dolasıyorlar cok spider-man cocuk yok batman çocuk yok menemen çocuk sinir oluyorum bunlara niye giyiyorlar yada giydirtiyolar cocuklarına

Efenim biz böyle miydik???

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
milenyum cocoukları böyle oluyo yaf :D

parası olan istediği gibi geziyo :)

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
millet paralandıkça çocuklarına da çok yüz veriyorlar terbiye sıfır 3 yaşındaki çocuk bile küfür ederse bu memlekette

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok cocuklara fazla kızmıyorum ana-babalarına kızıyorum diyeceksin oglanı spider-man yapcan diye tayt giydirilir mi be

oguzkhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
millet paralandıkça çocuklarına da çok yüz veriyorlar terbiye sıfır 3 yaşındaki çocuk bile küfür ederse bu memlekette

haklısın etrafda bakıyorum çocuk çoluğa acayip bir şımarıklık hakim , görünce onları biz böylemiydik demekden kendimi alamıyorum :)

designer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anne ve babalar çocuk terbiyesi konusunda yeterince hassas davranmıyorlar ve böyle sonuçlar ortaya çıkıyor diye düşünüyorum. Eee televizyon terbiye ediyor ya!

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bunların sorumlusu:
1- anne-baba
2- televizyon
olarak düşünüyorum. içine belki pc yide katabiliriz

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Dün bize çocuklu misafir geldi, bende bilgisayar masamın raflarında duran çocukken oynadığım ufak arabaları kaldırdım,( hatıra olur diye geçen eski eşyaların arasında bulmuştum :D ) ne olur ne olmaz diye. Neyse misafirler geldi baktım çocuğun elinde PSP! Ben hala çocukları oyuncaklarla oynuyor sanırdım meğerse PSP gibi teknolojik aletlerle oynuyorlarmış...

Şimdiki nesil anne-babaları çok değişik, bizim çocukluğumuz gibi imkanı yok olamaz...Ben artık şaşırmıyorum öyle batman,süpermen vs. neyse işte...

1995atakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kafana takma onlarda bıkacaktır ama bizle paylaştığın için teşekkür ederim

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben çocukların geneline sinir oluyorum, ne giydikleri çok önemli değil. :D

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
boşweeer çoluk çocuğun lafını etirme bize :p

ama sewimli oluyor y@w:D

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Walla tv çok önemli bu konuda bende zamanında üstünde dalmaçyalı resmi olan t-shirt aldırmıstım anneme 2 gün ağlamıştım :D :) bu arada yanlış anlaşılma olmasın köpek kıyafeti giymedim sadece resmi vardı üstümde :D

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Radon benim yaş 15-16 senin yaş kaç

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
çocukların suçu yok :D ana babaları da farklı giyinmiyo :p

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ben 30 yaşındayım. bizim zamanımızda da vardı o dediğin kostümler. özellikle superman kostümleri çok ilgi görürdü.
ama kostümlü yada kostümsüz farketmez. ben tüm çocuklara sinir oluyorum.

hasal111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abi çocuk geçiyor televizyonun karşısına orada gördüğünü yapıyor. Benim 2 çocuğum var ve ben onlara YUMURCAK TV'yi izletiyorum. oğlum 4 yaşında elhamdülillah takır takır düzgün TÜRKÇE konuşuyor.
Bacanağımın ve kaynımın çocukları D ÇOCUK izliyor. Çocukları 7-8 yaşında hala düzgün TÜRKÇE konuşamıyorlar.
O nedenle çocuğun izlediği programları sizde izleyin ve ona göre hangi kanalı izyeceğine siz karar verin...

Özlem Çelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunda kötü olan ne var anlayamadım ben hevesi varsa giysin canım çocuklar

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bencede ya bırakın çocukları giysinler allallla

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Sorumlu:TV
Ama çocuk işte :)

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Dün bize çocuklu misafir geldi, bende bilgisayar masamın raflarında duran çocukken oynadığım ufak arabaları kaldırdım,( hatıra olur diye geçen eski eşyaların arasında bulmuştum :D ) ne olur ne olmaz diye. Neyse misafirler geldi baktım çocuğun elinde PSP! Ben hala çocukları oyuncaklarla oynuyor sanırdım meğerse PSP gibi teknolojik aletlerle oynuyorlarmış...

Şimdiki nesil anne-babaları çok değişik, bizim çocukluğumuz gibi imkanı yok olamaz...Ben artık şaşırmıyorum öyle batman,süpermen vs. neyse işte...

doğrudur artık nintendo ' ları da aştılar.psp yi geçtim laptopla dolaşan çocuklar var artık... :happy:

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
bence asıl kötü olan çoocukların teknolojiyle içiçe girdikçe giderek asosyalleşmesi.ben 87 doğumluyum 21-22 yaşlarındayım.bundan 15 sene önce sokaklarda oynardım benm zamanımda saklambaç vardı,kurt baba vardı,ip atlama evcilik oynama vardı,ne bileym işte bir sürü oyun vardı tombik istop zındır zımba 1 2 3 falan vardıı şimdi çocukalrın hiç biri böle şeyler oynamıyolar.benm çocukluğumda bilgisayar cep telefonu yoktu yada vardı benm haberm yoktu.şimdi tüm bebelern elinde bi cep telefonu önlernde bi bilgisayar akşama kadar yok wow du yok knight tı falan ekrana bağlı yaşıyolar
bence asıl vahim olan buu