Sınıftaki kıza açılıp reddedilmek

Bu konuyu okuyanlar

Turanulu99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar direk konuya giriyorum şuan da lise 3 teyim kızla 3 senedir aynı sıftayız geçen sene sevgilisi var diye açılmamıştım bu sene sevgilisi yoktu cesaretimi toplayıp ancak watsaptan açılabildim,yüz yüze konuşmak tabiri caizse yemedi.Cevap olarak seni arkadaş olarak görüyorum dedi o anda adeta yıkıldım.Ertesi gün sanki hiçbişey yokmuş gibi davrandı.(açılmadan önce pek muhabbetimiz yoktu şimdide aynı şekilde çok mecbur olunca konuşuyoruz tek tük).Bende kendi kendime dedim oğlum kız seni istemiyo işte unut gitsin.Sonra gözüne yüzüne bakmamaya çalıştım ama yinede bi şekilde gözüm ona çarpıyo bir türlü unutamıyorum bu durum beni olumsuz etkiliyo dersler olsun ruh halim olsun.Aynı durumu yaşamış olanlar veya önerisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

Reaksiyon puanı
2,554
Öncelikle çok utangaç biri olduğum ve bizim zamanda teknoloji bu derece yaygın olmadığı için başıma böyle bir durum gelmedi.Şunu diyeyim normalde söylemesem arkadaş olarak kalır ama sen söylemişsin farklı gözle baktığını ve istememiş kız aynısı başıma gelse o dkdan sonra arkadaşım da olamaz bundan sonra tek kelime etmem.Okul konusunda eğer üni olsaydı mutlaka yatay geçişle okulu değişirdim ama senin lise olduğu için sınıfı değişirdim dönem bitince de okulu değişirdim.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kaçan kovalanır...
İlgisiz ol, kaçamak bakışı geçtim arkasından bile bakma.
Ve kesinlikle kendini kötü hissediyormuş gibi gösterme, onun senin gördüğü her ortamda güler yüzlü, neşeli ol.

En güzeli ise unut onu, çünkü Üniversite sınavına 1 seneden az bir süre kaldı. Gelecek sene hayatın şekillenecek ve üniversiteye gittiğinde gerçekten ilişki ne demektir göreceksin, lisedeki ilişkilerin ne kadar komik olduğunu fark edeceksin.

1 yıl takılacağın bir kız için geleceğini harcamaya değmez.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Kaçan kovalanır...
Ve kesinlikle kendini kötü hissediyormuş gibi gösterme, onun senin gördüğü her ortamda güler yüzlü, neşeli ol.

En güzeli ise unut onu, çünkü Üniversite sınavına 1 seneden az bir süre kaldı. Gelecek sene hayatın şekillenecek ve üniversiteye gittiğinde gerçekten ilişki ne demektir göreceksin, lisedeki ilişkilerin ne kadar komik olduğunu fark edeceksin.

Çok güzel bir yazı olmuş :)

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
genc dostum ona ormanda agacin cok oldugunu onun da sade o agaclardan biri oldugu hissettir.
bunu sende bil ki ormanda cok agac var.

Turanulu99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğiniz gibi yaklaşık 1 haftadır onu görmememezlikten gelmeye çalışıyordum o varken gülüyorum ona önemsiz olduğunu hissettirmeye çalışıyorum ama olmuyo ne o beni kovalıyo :) ne ben onu unutabiliyom :( saten 2 ay dayansam yeter seneye okul değiştiricem ama nasıl unutabilirim asıl sıntı bu unutmam lazım ki şu 2 ayı doru düzgün geçireyim.Ormanda çok ağaç var demişsin ama güzel ağaçların hepsini kapmışlar be kardeş onu unutturabilecek birinide bulamıyorum ki.

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
birini severken digerini unutmak icin sevmezsin.

CrazyGuardian

Asistan
Reaksiyon puanı
17
sokakta kızlar my heart my heart diye erkeklere laf atıyorken sen hala seni red eden kızamı içleniyorsun :) bak bu tip kızlar böyledir red etmkten zevk alırlar :)

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Sen derslerine çalış, adam gibi bir yer kazanmaya bak. Lise 3 , aşığım, ölüyorumlar için çok erken. Daha sonra da gereksiz ama o ayrı mesele. :)

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Bunlar gelip geçici şeyler üniye geçtiğinde anlarsın kimler gelip geçecek bunları hatırlayıp güleceksin [emoji1]

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Kaçan kovalanır...

Helal Olsun Hocam ben bile diyemezdim bunu

Turanulu99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu da bir tecrübe olmuş oldu yok abi yok hiç bir zaman her gün aynı ortamda bulunma zorunluluğunda olduğun bir kıza hislerini söylemiyeceksin ha kızla hergün kesişirsin kız seninle konuşmak için yırtınır felan olur filan olur o zaman tamam git konuş başka türlü olmuyor her gün görünce kötü oluyo insan içi kararıyor Onu düşünmeden edemiyor.Şu kızı her gün görmesem inanın en fazla 1 haftaya unuturum ama sınıfta olunca unutamıyo ki insan.