Sınıfımdaki birinden hoşlanıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Spark6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle selam. Daha önce forumlarda bu tarz konuların konuşulduğunu gördüm ve anonim olarak buraya yazmak istedim çünkü konuşabileceğim birisi yok.
11. sınıfım, sınıfımda hoşlandığım birisi var. Çok konuşkan olmadığım için nadiren de olsa bazen o gelip benimle sohbet ediyor. (bazen arkadaşıyla beraber bazen tek)
Bazen de sınavlardan önceki ders beraber çalışıyoruz. Karakter olarak da benziyor sayılabiliriz, o da benim gibi fazla suya sabuna dokunmuyor. Şu an arkadaş konumundayız diyebilirim ama bir gün konuşursa dört gün ben konuşmuyor, göz göze bile gelmiyoruz. Şimdi asıl sormak istediğim, sizce sene sonuna kadar ya da sene sonunda ona hoşlandığımı söylemeli miyim? Korktuğum şey büyük ihtimalle red edileceğim, edilirsem de okulun devamında ona ve sınıftaki diğerlerine nasıl bakacağım? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim..

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Önce kendine bak, ''Ben mükemmelim lan'' dediğin zaman çık karşısına. Egoistin teki ol, suç falan işle! Bence seni beğenir. Beğenmezse de egoistsin zaten, bir şey kaybetmezsin. Başka birini bul!

Ben bu yüzden mi ilişkilerimi sürdüremiyorum acaba?

Reaksiyon puanı
1,197
Daha fazla muhabbete girmeye çalış. Samimi ol. Hemen açılma önce bi nabızını ölç ondan sonra (bunu yapmak için de daha fazla muhabbete girmen ve yakın arkadaşlarından biri olman gerekiyor).

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Açıkcası ben de tip yok. Ama akademik başarım ve diksiyonum çoğu kızı etkiliyor. İlk olarak arkadaş olmaya bak. Ama ARKADAŞLIĞI çok da kaçırma. Hoşlandığını az çok belli et. Günaydın de, selamlaş yani. Eğer sen de bir şeyler hissedersen anla ki o da hoşlanıyor. Red yersen bir şey olmaz. Şansını denedin şans vermedi. Onun kaybı mantığıyla düşün.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
Hiç açılma ve samimileşme mesafeni koru bence. Arkadaşlığın bitiyor sonunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıkcası ben de tip yok. Ama akademik başarım ve diksiyonum çoğu kızı etkiliyor. İlk olarak arkadaş olmaya bak. Ama ARKADAŞLIĞI çok da kaçırma. Hoşlandığını az çok belli et. Günaydın de, selamlaş yani. Eğer sen de bir şeyler hissedersen anla ki o da hoşlanıyor. Red yersen bir şey olmaz. Şansını denedin şans vermedi. Onun kaybı mantığıyla düşün.
Diksiyonu nasıl geliştirdiniz :D

Spark6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hala ilgilenen varsa bitti. Durduk yere kanka dedi bugün. Gerçekten de duygularımız hep boşa.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Hala ilgilenen varsa bitti. Durduk yere kanka dedi bugün. Gerçekten de duygularımız hep boşa.
Bu yaşlarda olan şeyler bunlar, acın en fazla 1 hafta sürecek. Hayatında bol şanslar dostum.

Spark6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar uzun zaman oldu ama güncelleme niyetiyle yazıyorum. Kendileri hiç de düşündüğüm gibi biri değilmiş. O yüzden iyi ki de "friendzone" lamış beni yoksa kim bilir nasıl bir hayal ve kalp kırıklığıyla kalacaktık. Bu işlerde çok da hızlı davranmamak gerekiyor galiba.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Daha fazla muhabbete girmeye çalış. Samimi ol. Hemen açılma önce bi nabızını ölç ondan sonra (bunu yapmak için de daha fazla muhabbete girmen ve yakın arkadaşlarından biri olman gerekiyor).
Bu taktik sağlamcı ama güvenilirdir.

Şu da var ki kızın karakteri biraz olumsuz olsa dahi eğer sevilmeye layık güzel hasletleri de varsa hemen "tu kaka" dememek lazımdır. Huyunu suyunu öğrenmeye çalışıp, güzel bir muhabbet kurulabilirse ileri de belki de en mutlu anlarınızın temellerini atmış olursunuz.

EN ZOR İŞ GÖNÜL KAZANMAKTIR. ama bu her şeye değer bir güzellik içerir. :)

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Arkadaşlar uzun zaman oldu ama güncelleme niyetiyle yazıyorum. Kendileri hiç de düşündüğüm gibi biri değilmiş. O yüzden iyi ki de "friendzone" lamış beni yoksa kim bilir nasıl bir hayal ve kalp kırıklığıyla kalacaktık. Bu işlerde çok da hızlı davranmamak gerekiyor galiba.
İşte bu! Aylar önce yazdığım yorumumun arkasındayım, başka birisini bulma zamanı!