Sinemalar.com Hacklendi

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Sinemalar an itibari ile hacklenmiş...
Tam da film bilgisi bakacaktım :thumbdown:

ufs9flef3dsdf2jf8f9snlnfe2.png

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ne bu şimdi ne işe yarayacakta haclediler

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ulaşılamıyor hala artık sayfaya da yönlendirmiyor.
beklicez artık

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Türk grubun Türk sitesini hacklemekteki amaç ne ? Cyberwarrior'u bu yüzden hep taktir ettim, ederimde. Açık varsa mesaj bırakırsın. Ayrıca bu kekocanları daha önce hiç duymadım.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
domain hack olayıda moda oldu. ayrıca türk sitesini hackleyip ingilizce mesaj bırakan nasıl bir beyin olabilir anlamadım.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
domain hack olayıda moda oldu. ayrıca türk sitesini hackleyip ingilizce mesaj bırakan nasıl bir beyin olabilir anlamadım.
haha bu mesajına çok güldüm. Bu beyinler galiba öyle daha cool olduklarını düşünüyorlar.

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
İngilizceleri de bari düzgün olsa ya, Sinemalar.com gibi işini iyi yapan bir siteyi ne akla hizmet hack'liyorsun ki. Ne beyaz ne de siyah hacker bunlar. Gri hacker bile olmaz bu mantıkla.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sistem eski haline döndü :)
lüzumsuz işler yapıyolar

Cincin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

"the bekir" tüm soruları açıklıyor:) böyle bir nick'in isim babası, bu nick'i taşıyan kişi neler yapmaz :). google'dan "the bekir" yazan tüm mesajları bulup forumları da hacklermiş :) durmayıp bu yazıları yazan ben de hacklermiş :)
Allah Akıl versin.
* Eğer The Bekir bunları okursa diye: Yaptığınız iş bir şeye yarasın The Bekir'cim gidin faydasız, zararlı yerleri hackleyin dimi.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Hakkaten beyinden yoksun bunlar

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Çok sevdiğim ve gerçekten çok emek verilen bir site.

Kendini zeki zanneden bi kaç kuş beyinli insan birleşmiş birşey yaptıklarını zannediyorlar.

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
belki racona ters bi film vardır :D ayrıca bu uşakları büyük vukuatlardan hatırlıyorum

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bu bekiri ıslak havluyla dövücen bak nasıl isler yapıcak, ufkunu acarım onun..nolur benide hackle

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
önemli kılan nedir ? Hack yapmasımı ? index atmak ile hack arasında dünya farklar var konuşmıyacam bu konuları son zamanlarda özellikle basit ftp şifreleri ile bir çok site hackleniyor. Sor bakalım Bekir'e hiç root server hacklemiş mi ? Adı bilinen bir hosting firmasının sunucusunu hacklemiş mi ? Hosting sunucusunu hacklerse elinde binlerce site olur istediği gibi hava yapsın sonra. Neyse ben konuşmayacağım :) bizde de hack olayı oluyor ama hep site bazlı kullanıcı hatalı, nulled yazılım kullananlar komik basit şifreler kullanlar tonlarca saldırı aldık bizde alırızda bir çok firma alır ama 8 senedir hiç bir windows serverımız hacklenmedi. Hacklenemez mi ? Hacklenir ama bekir ve onun gibiler tarafından değil.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
The Bekir tuhaf biri. Kötü siteleri de hackliyordu ama iyi sitelere de dokunuyordu. Çizgisini hiç anlamadım.

Bu herifler de komik. Zararlı siteleri hacklesinler saygı duyalım dimi :)

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hacker, Türk Dİl Kurumu'nun internet üzerindeki sözlüğüne göre bu kelimenin anlamı "Bilgisayar ve haberleşme teknolojileri konusunda bilgi sahibi olan,bilgisayar programlama alanında standartın üzerinde beceriye sahip bulunan ve böylece ileri düzeyde yazılımlar geliştiren ve onları kullanabilen kişi" olarak tanımlanır. Hacker, yetenekli ve zeki bir bilgisayar kurdudur. Gerçek yeteneği ise bilgisayar güvenliği ve mantıksal programlama üzerinedir.
Diyor wikipedi de ama bunların yaptığı işde bir zekilik olmadığına göre bunlara hacker diyemiyoruz :D Bunlara lamer diyorlardı sanırım :D Allah akıl fikir versin ve bunları yabancı özentiliğinden korusun :cursing:

magnet

Asistan
Reaksiyon puanı
5
önemli kılan nedir ? Hack yapmasımı ? index atmak ile hack arasında dünya farklar var konuşmıyacam bu konuları son zamanlarda özellikle basit ftp şifreleri ile bir çok site hackleniyor. Sor bakalım Bekir'e hiç root server hacklemiş mi ? Adı bilinen bir hosting firmasının sunucusunu hacklemiş mi ? Hosting sunucusunu hacklerse elinde binlerce site olur istediği gibi hava yapsın sonra. Neyse ben konuşmayacağım :) bizde de hack olayı oluyor ama hep site bazlı kullanıcı hatalı, nulled yazılım kullananlar komik basit şifreler kullanlar tonlarca saldırı aldık bizde alırızda bir çok firma alır ama 8 senedir hiç bir windows serverımız hacklenmedi. Hacklenemez mi ? Hacklenir ama bekir ve onun gibiler tarafından değil.

aynen katılıyorum =) bende susayım ozaman =) Çok bildiğini zanneden kullanıcı zaaflarından yararlanan kısım =)

thex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Amaç çok basit arkadaşlar; Sinemalar.com reklamını yapmak istemiş olacak ki böyle bir yola başvurmuş...

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
arkadaşa the bekir yerine mal bekir nikini tavsiye ederim. yaptığı işe göre kendisini daha iyi tanımlıyor ve Türkçe.

ozguryolcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hacklemek amac dişi kullanılıyor. Bakin yanlıs birşey gorursun gerçekten tamam uyarirsin. Yada acık vardir iyilik için uyar. Ancak zevk için yapılanlar gerçekten sinir bozucu. Kimin basina gelse yede ceddine söver yalan yok. Ancak bu bilgileri daha olumlu taraflarda kullanmak gerek.

thecom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yabancı siteler dururken kendi ülkesinin sitelerini hacklemeyi adamdan sayıyorlar

srtdrk

Asistan
Reaksiyon puanı
3
özenti gençlik ne olucak.. saçma sapan şeyler yapıyorlar. gidin Türkiye karşıtı siteleri hackleyin.