Soru Sinemada altyazılı film izlenir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşımla sinemaya gideceğiz fakat arkadaş film altyazılı diye filmi izlemeye çekiniyor.Şahsen bende hep Netflix vb altyazılı izlemiştim.Sinemada altyazılı film nasıl altyazı boyutu,altyazıya bakalım derken filmi kaçırmak gibi sorunlar yaşar mıyız?Daha sinemada altyazılı film izleyen bir nasıl olduğunu söyleyebilir mi?

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,746
Normal altyazılı film izlemekten pek farkı yoktur. Altyazı filme daha fazla odaklanmak gerektirdiği için farklı bir ambiyansı vardır tabi. Birçok kişi kötü dublajdan ötürü sinemada altyazılı film izlemeyi daha çok tercih eder

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
hızlı okuyan biriyseniz altyazı size zorluk çıkarmıcaktır

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Sinemada altyazılar daha okunaklı olsun diye sarımtrak bir renkle olur okuması çok kolay olur

Yapkayzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Reis,bi bakımdan haklı iyi dublajlı filmler çok sarıyor çok değişik bir film ise bazı sahneleri yazıyı okurken kaçırabilirsiniz size göre değişir benim tercihim dublajlı filmden yanadır

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Hızlı ve Öfkeli 9'a hem altyazı hem dublaja gittim , dublaj kaliteli ise kesinlikle dublaj. Hızlı ve Öfkeli serisinin dublajı çok kaliteliydi keşke Altyazıya gidip boşuna para vermeseydim dedim.

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Sinemada altyazılar daha okunaklı olsun diye sarımtrak bir renkle olur okuması çok kolay olur
Hocam yukarıda belirttiğim gibi hep netflix altyazılı izledim. Netflix falan hep okunaklıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal altyazılı film izlemekten pek farkı yoktur. Altyazı filme daha fazla odaklanmak gerektirdiği için farklı bir ambiyansı vardır tabi. Birçok kişi kötü dublajdan ötürü sinemada altyazılı film izlemeyi daha çok tercih eder
Hocam uykulu değilsem ve film sararsa hiç sıkıntı.10 saat oyun oynayıp hiç sıkılmadığım için o 10 saatin sonunda hala oyunun altyazısını okuyup çevirebiliyordum ama dediğim gibi içeriğin beni içine çekmesi lazım.

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Hocam yukarıda belirttiğim gibi hep netflix altyazılı izledim.Netflix falan hep okunaklıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam uykulu değilsem ve film sararsa hiç sıkıntı.10 saat oyun oynayıp hiç sıkılmadığım için o 10 saatin sonunda hala oyunun altyazısını okuyup çevirebiliyordum ama dediğim gibi içeriğin beni içine çekmesi lazım.
Tamam daha ne istiyon sinemadada okunur

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Arkadaşımla sinemaya gideceğiz fakat arkadaş film altyazılı diye filmi izlemeye çekiniyor.Şahsen bende hep Netflix vb altyazılı izlemiştim.Sinemada altyazılı film nasıl altyazı boyutu,altyazıya bakalım derken filmi kaçırmak gibi sorunlar yaşar mıyız?Daha sinemada altyazılı film izleyen bir nasıl olduğunu söyleyebilir mi?
Aksine ben evde olsun sinema da olsun dublajlı filmi tercih etmem, rahat takip eder diye düşünüyorum.