Sinavsiz anadolular beni alir mi

Bu konuyu okuyanlar

Emrecanyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaaba ben lgsye pek calismadim ve 40 gun kaldi sinavsiz anadolular beni alir mi ortalamam hep 78 ve 81 oluyordu donem sonu beni sinavsiz anadolu liseleri alir mi ?yardimci olursaniz cok sevinirim

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Merhaaba ben lgsye pek calismadim ve 40 gun kaldi sinavsiz anadolular beni alir mi ortalamam hep 78 ve 81 oluyordu donem sonu beni sinavsiz anadolu liseleri alir mi ?yardimci olursaniz cok sevinirim
Evet alır. Hepsi nitelikli değil bende LGS' den 300 almıştım geçen yıl Anadoludayım sebebi niteliksiz ve en yakın okullardan biri olması.

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Kardeşim 40 günün var. Senden rica ediyorum çalış. Geleceğin için. IIyi bir lise kazanabilir hâlâ.

Emrecanyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Evet alır. Hepsi nitelikli değil bende LGS' den 300 almıştım geçen yıl Anadoludayım sebebi niteliksiz ve en yakın okullardan biri olması.
Anladim tesekkurler ❤️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim 40 günün var. Senden rica ediyorum çalış. Geleceğin için. IIyi bir lise kazanabilir hâlâ.
Benim cok eksiklerim var tekrar etmeye etmeye konuları unuttum tamamlamaya calisacagim insallah

_MusTy_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,310
çalış nitelikli bir yer kazan

crash0057

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
9.sınıfım sana şöyle diyim yazılımlı tabanlı bir biligsayar lisesine gidiyorum sadece bilgisayar bölümleri var (anadolu meslek) eğer nitelikli bir anadolu lisesine gitmiceksen artık düz ile mesleğin arasında fark olsada dağlar kadar değil iş sende bitiyor bileğine kuvvet

Emrecanyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Alır evet. Gidiceğin okulub öğretmen ve öğrenci kalitesine dikkat et.
Arkadas cevreme cok dikkat etmem lazim
Mesaj otomatik birleştirildi:

9.sınıfım sana şöyle diyim yazılımlı tabanlı bir biligsayar lisesine gidiyorum sadece bilgisayar bölümleri var (anadolu meslek) eğer nitelikli bir anadolu lisesine gitmiceksen artık düz ile mesleğin arasında fark olsada dağlar kadar değil iş sende bitiyor bileğine kuvvet
Benim sozelim iyi normalde sayisalim cok kotu o yuzden bi anadolu alsa olur meslekte yapamam diye dusunuyorum ingilizc ogretmeni olmak istiyorum o yuzden dil bölümünü secmek istiyorum

Son mesajlar