Sınavlar Yaklaşıyor Zat-I Şahaneler Lütfen Kaçınız.

Bu konuyu okuyanlar

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bugün Okul grubuna 2.dönem 1. sınavların tarihleri atıldı.
Bilin bakalım Okulda hangi sınıflar Hiç derslere girmedi?
Malesef hiç kimse bu pandemi de girmedi.(9,10,11)Herkes sanıyordu ki sınavlar iptal olacak.Lakin Ziya Beyimiz ''Çekirge bir şıçrar iki şıçrar.Üçüncü de yakalanır ''dedi.Zaten bu olacaklar belliydi.
Benim öyle aman aman bir eksiğim yok.Lakin sınav tarihleri beklediğimden önce olması bazı derslerde hızlanmam gerektiğini hissettirdi.
Şuan kimisi twitter da tag açıp son bir umut tüm zamanını sınavların iptali için harcıyor.Kimisi ağlayarak ders çalışıyor.Kimisi Peşin satan fotoğrafı gibi onları gülümseyerek izliyor.
Gelelim Şimdi öğrenci kardeşlerim ,abilerim ,ablalarımın ders çalışıp çalışmadıklarına sormaya.
Çalışıyor musunuz?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Takılacak çok bir şey yok. Sallayın gitsin.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Sınavlar coinler gibidir.Çok iyi olduğunu düşündüğün dersleri(Coinleri) hafife alırsın.Ertesi gün sınavda Çok kötü dibe çakılırsın.
Dersleri hafife almıyorum. Sınavların çok önemsiz olduğunu düşünüyorum.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Dersleri hafife almıyorum. Sınavların çok önemsiz olduğunu düşünüyorum.
Maalesef içinde bulunduğumuz eğitim-öğretim sisteminde öğrencinin konu kavrayışını sadece bu imtihanlar aracılığıyla anlaşılabileceğini düşünüyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Maalesef içinde bulunduğumuz eğitim-öğretim sisteminde öğrencinin konu kavrayışını sadece bu imtihanlar aracılığıyla anlaşılabileceğini düşünüyor.
Artık eğitim sadece okula bağlı değil. Koskocaman bir internet ağı var. Sınırsız kaynak var. İnternetten kendini geliştirmek mümkün.

İşe nasıl gireceğim dersen, yaptığın projeleri vs. cv'ne yazacaksın. Aldığın eğitimleri yazacaksın. Gidip saçma sapan matematik konularıyla uğraşmaktan çok daha kolay.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Kesin olacak mı?
Diğer bir forum da 60 sayfalık bir konu da %100 iptal diye savunan arkadaşlar vardı. Kesin bir açıklama varsa yazabilirmisiniz.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Kesin olacak mı?
Diğer bir forum da 60 sayfalık bir konu da %100 iptal diye savunan arkadaşlar vardı. Kesin bir açıklama varsa yazabilirmisiniz.
Gündemi yakından takip ediyorum.Daha geçen günlerde Cumhurbaşkanı ''Gençlerle buluşmasında'' ''Yeni normalleşmeye'' göz kırptı.Ciddi ciddi açacağız gibi cümleleri var.Bunun üzerine birde bu sınav tarihlerinin paylaşılması Vakalar 5k-7k civarı olsa yani 5.000 altına düşmese bile açacaklar.
Kesin olarak bir yazılı bir metin yok.Karar Ülkeyi yönetene bağlı.
kaçıncı sınıfsınız?benim sınıfta 2.lere geçiyoruz
Ben 10. sınıfım agam.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Sınavlar en erken 24 Mayıs'ta yapılır diye tahmin ediyorum. Daha sınav kağıtlarını hazırlamadık.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
İptal edeceği söylentisi geziyor. Köşe yazarı Yunus Aydın net bir şekilde iptal olacağını defalarca dile getirdi. Şahsen ben inanmıyorum, göreceğiz.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Sınavlar en erken 24 Mayıs'ta yapılır diye tahmin ediyorum. Daha sınav kağıtlarını hazırlamadık.
Bir öğrenci olarak sınavlara hazırlanmam gerektiğini bilirim.Lakin sınav iptal olursa da karşı çıkmam hani :D
İptal edeceği söylentisi geziyor. Köşe yazarı Yunus Aydın net bir şekilde iptal olacağını defalarca dile getirdi. Şahsen ben inanmıyorum, göreceğiz.
İptal olursa Bütün sınıflar çalışmayı bırakır.Ziya Bey'de bunu defaatle dile getirdi.
Ama bakalım ne olacak.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bence vaka bu kadar düşmüşken sınav yapma riskine girmezler. Yaz sezonu başlıyor. Vakaları yükseltmek isteyeceklerini düşünmüyorum. Zaten yazın sınav yapamazlar. İnsanlar tatile vs. gidiyor ve hava gerçekten çok sıcak oluyor.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Bence sınavlar iptal olur.Sebebi ise çok açık yaz geliyor turizm vs... vakaları zaten arttırır.Bir de ekstra sınavlarla başlarına bela almazlar.(Ben böyle diyorum ama siz yinede çalışın :D)