#sınavagelmiyorum tagı birinci sırada!

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
#sınavagelmiyorum tagı an itibariyle Twitter Türkiye'de birinci sırada. Saatler içerisinde 100 binden fazla tweet atıldı.

Öğrenciler yetkililere sesini duyurmak adına imzalar ve taglar açıyor. Sizce işin sonu nereye varacak?

Screenshot_2020-12-22-21-56-01-22.jpg

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Bence ise yaramayacak hem daha ileri tarihte olursa konulari yetistiremeyiz bu kadar abartmayalim olsun bitsin.
Abartmak değil, insanlar can derdinde. Ertelenmesini değil de iptal olmasını istiyorlar. 100 öğrencinin covi olduğunu düşün, ailelerine bulaştığını düşün, anne babalarının işe gittiğini düşün. Ne büyük zincirleme, farkında mısın?

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Kasim'in 10'undan sonra ilk defa dun disariya ciktim alisveris yapmaya disarisi insan kayniyor sokakta zar zor yurudum, surekli sag sol yaptim. Sinavi kesin virus icin istemiyorlardir.

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Şaka gibi binlerce kişi ölüyor ama biz sınava gideceğiz sınav notlarını geçtim yahu tm bu öğrenciler derse girmiyor ama ölmeside gerekmiyor yüzlerce öğrenciye korona bulaşıcak belki kendileri belki aileleri hasta olucak hala dersi dinlemeyenlerin yaptığı saçmalık diyenler var cidden vicdan kalmamış bu insanlarda umarım iptal olur tabi ciddi anlamda eğitim alamamızda ayrı birşey şahsen benim stres yapmaktan oldu olacak demelerinden evde durmaktan psikolojim bozuldu ders çalışmak istesemde çalışamıyorum

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Şaka gibi binlerce kişi ölüyor ama biz sınava gideceğiz sınav notlarını geçtim yahu tm bu öğrenciler derse girmiyor ama ölmeside gerekmiyor yüzlerce öğrenciye korona bulaşıcak belki kendileri belki aileleri hasta olucak hala dersi dinlemeyenlerin yaptığı saçmalık diyenler var cidden vicdan kalmamış bu insanlarda umarım iptal olur tabi ciddi anlamda eğitim alamamızda ayrı birşey şahsen benim stres yapmaktan oldu olacak demelerinden evde durmaktan psikolojim bozuldu ders çalışmak istesemde çalışamıyorum
11 Mart 2020, daha 1 vaka varken okul kapattılar. Şimdi ise 19.000 vaka varken binlerce öğrenciyi bir araya getiriyorlar. Bunun ölümü var, psikolojisi var, o anki stresle sınavı yapamayacak öğrencisi var ama yetkililerde düşünce yok.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Bizim ana ders sınavlarımız olduğu için bi kaç önemsiz ders kaldı onlarıda yapıyorum zaten ama haksızlık olmazmı sınav olmayanlara