Şınav Çekerken Dirsekten Ses Gelmesi

Bu konuyu okuyanlar

quentin61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar S.A
Dün Milli savunma Üniversitesi'nin tercih yapma süreci başladı.
Bildiğiniz üzere bununla kalmayıp sizi fiziki yeterlilik, spor gibi bir çok aşamadan geçiriyorlar. Şınav da bunlardan biri. Şınav çekerken sol dirseğimden her iniş kalkışta kütleme sesi geliyor. Bunun sebebi nedir, bana herhangi bir zararı dokunur mu? Sınav senem olduğundan ve malum koronavirüsden dolayı sporu da aksattık, göbeklendik? yardımcı olursanız çok mutlu olurum, varsa aramızda sağlıkçılar bilir kişiler hemen geri dönüt yapsınnn.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Doğru şınav çektiğinizden emin misiniz? Omuz hizasında olması zararlı diye biliyorum. Göğüs hizasında yaparsanız göğüs çalıştırır, omuz hizasında yaparsanız hiçbir yeri çalıştırmaz aksine zarar verir diye biliyorum.

AtDoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar S.A
Dün Milli savunma Üniversitesi'nin tercih yapma süreci başladı.
Bildiğiniz üzere bununla kalmayıp sizi fiziki yeterlilik, spor gibi bir çok aşamadan geçiriyorlar. Şınav da bunlardan biri. Şınav çekerken sol dirseğimden her iniş kalkışta kütleme sesi geliyor. Bunun sebebi nedir, bana herhangi bir zararı dokunur mu? Sınav senem olduğundan ve malum koronavirüsden dolayı sporu da aksattık, göbeklendik? yardımcı olursanız çok mutlu olurum, varsa aramızda sağlıkçılar bilir kişiler hemen geri dönüt yapsınnn.
Şınava başlamadan önce farklı hareketler ile ısınmak iyi gelebilir

quentin61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şınava başlamadan önce farklı hareketler ile ısınmak iyi gelebilir
Tavsiyeni dikkate alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru şınav çektiğinizden emin misiniz? Omuz hizasında olması zararlı diye biliyorum. Göğüs hizasında yaparsanız göğüs çalıştırır, omuz hizasında yaparsanız hiçbir yeri çalıştırmaz aksine zarar verir diye biliyorum.
Anladım. Şuan 4-5 çekiyorum tıkanıyorum çalıştıkça arttırır mıyım

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Aynı şeymi bilmiyorum ama bende parmağımı oynatınca ses çıkıyor şınav çekmeden sizde kolunuzu oynatınca ses geliyor mu?