Sin City: A Dame to Kill For - 2014

Darknes$

Rektör
Onursal Üye
Sin City: A Dame to Kill For

Sin City Efsanesi Geri Dönüyor

Kadro çalışmaları bu hafta başlıyor...

Çekimleri ise önümüzdeki yaz...Robert Rodriguez sonunda merakla beklenen Günah Şehri (Sin City) devam projesine bu yaz resmen başlıyor. Frank Miller`ın aynı isimli çizgi-roman serisinden uyarlanan 2005 tarihli Sin City, Dimension stüdyosunun elinden çıkacak.


Finansmanı tamamlanan ve ismi Sin City: A Dame to Kill For olarak duyurulan proje için önümüzdeki haftalarda kadro çalışmalarına başlanacak ve film bu yaz Austin`de çekilecek. Yine Frank Miller ortaklığı ile hayata geçecek olan A Dame to Kill For projesi hakkında konuşan yönetmen Rodriguez, filmin orijinal atmosferinin korunacağını ve hayranlarının beklentilerini karşılayacağını söylerken, yenilikleri de beraberinde getireceğinin sözünü verdi.İsmi yaratıcısı Miller ile özdeşleşen Sin City 1990`ların başında yayınlanmaya başlamış ve siyah-beyaz atmosferiyle dikkatleri çekmişti.

2005`te üç hikaye olarak filme çekilen seri dünya çapında 160 milyon dolar gişe yapmayı başarmıştı. İlk filmin kadrosunda bulunan Bruce Willis, Jessica Alba, Benicio Del Toro, Rosario Dawson, Clive Owen veJamie King`in yeni filmde olup olmayacağı bilinmezliğini korurken, stüdyo şimdiden saydığımız bu isimlerle resmi anlaşma imzalamak için görüşmelere başladı.


 

topalsolucan

Rektör
ilk filmi sinemada izlemiştim ve tadı damağımda kalmıştı. yakın zamanda 2. filmi çıkar diye umut etmiştim ama 8 sene oldu. :p
 

PetyrBaelish

Profesör
[video=youtube;HMEkmdhw_js]https://www.youtube.com/watch?v=HMEkmdhw_js&feature=youtu.be[/video]

Özet: O sıcak, kuru ve yaprakların kımıldamadığı gecelerden biri. Insanların terlemesine neden olan gizli şeyler yaptıran bir gece. Dwight başarısız olduğu olayları ve tüm bunları silebileceği bir şans için her şeyi yapabileceğini düşünüyor. Her şeyini bu uğurda verebilir. Ateşi hissetmek için. Bir kez daha...

2005'te çizgi roman sanatçısı Frank Miller'in eserinden uyarlanan Sin City, film dünyasında büyük başarı yakalamıştı. Ünlü yapımcı ve yönetmen Robert Rodriguez, Spy Kids serisinin yeni filminin ardından Sin City serisine geri dönmek istediğini açıklamıştı. Miller'in serisinin devamı A Dame to Kill For için Rodriguez, senaryonun günümüze göre yeniden gözden geçirileceğini ve modernize edileceğini belirtti.
 
Üst