Soru Şimdiye kadar unutamadığınız bir anınızın olduğu oyun?

Bu konuyu okuyanlar

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Arkadaşlar, hepimizin bir oyun içerisinde yaşadığı türlü oyun anılarımız olmuştur. Bazıları vardır ki hiçbir zaman unutulmaz. Örneğin benim, Euro Truck Simulator 2 oynayıp ertesi gün rüyamda oyunu kendi memleketimde oynuyormuşum gibi görmemdi. Gerçekten de evimin önündeki sokaktan tırla falan geçmiştim oldukça komikti :) Sizinkiler neler?

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Arkadaşlar, hepimizin bir oyun içerisinde yaşadığı türlü oyun anılarımız olmuştur. Bazıları vardır ki hiçbir zaman unutulmaz. Örneğin benim, Euro Truck Simulator 2 oynayıp ertesi gün rüyamda oyunu kendi memleketimde oynuyormuşum gibi görmemdi. Gerçekten de evimin önündeki sokaktan tırla falan geçmiştim oldukça komikti :) Sizinkiler neler?
Benim ki GTA Türk ile olan bir rüya. Oyunun başında binmemiz istenen arabaya, yanlış hatırlamıyorsam mazda, ile birlikte dolaşıyordum.

Hayrettin Bilge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İsmini hatırlayamadığım bir oyun ama çocukken çok zevk alırdım oynarken.
Age Of Emire a benziyordu fakat daha ileri tarihe gitmemize izin veriyor du ve ilk çağlardan başlaya biliyorduk o yüzden çok zevkli idi o oyun benim için. Empire Earth 1 oyunun adı çok severek oynardım.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Neden bilmiyorum ama ilk minecraft oynadığım zaman aklımdan çıkmıyor. Babam ile internet kafeye gitmiştim küçüktüm daha minecraftın ilk sürümleriydi neredeyse. Bana açmıştı oynamaya çalışıyordum hiç bir şey bilmiyorum ama. Etrafta boş boş geziyor zombilerden kaçıyordum suda yüzemiyordum boğuluyordum. Hala neredeyse 11 senedir minecraft oynuyorum her oynadığımda aklıma gelir bu anım.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Çok eskiden karton kutuda real war diye cd li oyunum vardı. Hiç unutmazdım çok eğlenirdim. Baya da zordu.

omeraraz

Öğrenci
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
73
Left 4 Dead olabilir o kadar çok zevk almıştım ki oyundan hikayeyi 2 güne yakın zamanda bitirdik. Her gördüğüm sahnede durun durun ss alacam diyordum. Daha hâlâ konusu açıldığında dalgasını geçiyoruz.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Oyunlardan veya filmlerden ve benzeriden pek etkilenip de aklımda kalmaz çoğunlukla. Ama Half-Life 2 Episode Two'da Eli Vance'in ölümü aklımda kaldı. Oyunda güzel olunca tabii ki. Alyx baya üzülmüştü. O kadar çok babasından ayrı durup yanına gelebilmiştik zar zor. Ama Valve garip bir şey yapıp Half-Life Alyx adlı oyununda öldürmedi Eli Vance'i. Aynı sondu HL2 EP2 sonu gibi. Bir o oyunun devamı gelse de neler olacak diye bekliyorum. Ama pek yine olacağını zannetmiyorum. Valve yeni oyun motoruna bile Source 2 diye ad vermiş. Yeni oyun motoru yapmazlar sanırım.