Soru Silivri'de Cumhurbaşkanına Hakaretten Mahkûm'lara Neler Yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar Cumhurbaşkanına hakaretten Silivriye giren tutuklu zatlara neler yapılıyor koğuşlarda?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Cumhurbaşkanına hakaretten hapse girmek için baya baya zorlaman lazım.

Öyle ufak tefek hakaretler küfürler genelde mahkeme ilk olay deyip ceza ertelenir veya paraya çevrilir ama duruşmalarda mahkemelerde sürünürsün git gel veya tutuklu yargılanırsın. Ama sen inat edip ben uslanmam azcıkta sorunluyum Cumhurbaşkanına bile isteye hakaret ederim dersen edemiyecek hale geleceğinden eminim oraya girince.

Şunuda belirtmek isterim Silivri L tipi bir ceza evi ve orada koğuş arkadaşları şunlar olur.

L Tipi ceza evinde. Terör örgütü üyeleri, terör suçlarından hüküm giyenler, cinayet suçluları, cinsel taciz ve tecavüz suçluları, bebek ve çocuk tacizcileri L tipi cezaevlerinde yatmaktadır. Bunun yanı sıra ağır ceza hükümlüsü olan yabancı ülke vatandaşları da bu cezaevlerinde yatar.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Benim asıl kastım işkence gibi şeyler.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Benim asıl kastım işkence gibi şeyler.

İşkence gerek anayasal olarak gerekse imzacı olduğumuz Avrupa insan hakları sözleşmesine göre suç.

Tabii senin ayağın kayar merdivenden düşersin. Kafanı kolona vurasın gelir. Banyoda düşer kafanı gözünü kırarsın ve kimse duymaz görmez haberi olmaz onlar farklı. Bunlar olabilecek şeyler.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
İşkence gerek anayasal olarak gerekse imzacı olduğumuz Avrupa insan hakları sözleşmesine göre suç.

Tabii senin ayağın kayar merdivenden düşersin. Kafanı kolona vurasın gelir. Banyoda düşer kafanı gözünü kırarsın ve kimse duymaz görmez haberi olmaz onlar farklı. Bunlar olabilecek şeyler.
Hocam babam birde dilini keserler konuşamazsın demişti :D