Yardım Silinen mesajları geri getirme

Bu konuyu okuyanlar

ahmet kazım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar merhabalar. Wp üzerinden silinen mesajları en basit ve uygun şekilde nasıl ve ne süre aralığında geri alabiliriz? Youtube' de bir kaç video izledim fakat bir de sizin görüşlerinizi almak istiyorum. Yedeklemem sürekli açıktı. Bunun sayesinde kaç gün,ay ve ya yıl öncesine ait mesajları geri alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar herkese.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Arkadaşlar merhabalar. Wp üzerinden silinen mesajları en basit ve uygun şekilde nasıl ve ne süre aralığında geri alabiliriz? Youtube' de bir kaç video izledim fakat bir de sizin görüşlerinizi almak istiyorum. Yedeklemem sürekli açıktı. Bunun sayesinde kaç gün,ay ve ya yıl öncesine ait mesajları geri alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar herkese.
whatsappı tekrar silip yükleminizi tavsiye ederim cunkü orda yedekleminiz geri yüklensinmi diyor öyle yapabilirsiniz gmailiniize baglıysa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bundan sonraki silinen mesajlar icin wamr yükleyebilirsiniz silinen mesajları gösteriyor rahtsz etme modu alırsanız depolamıyor ama buda bilginiz olsun.