Silikon Vadisinin Donanım Uzmanı Cem Sümbül'un Forumdaki Niki ne?

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Silikon Vadisinin Donanim Uzmani Cem Sumbul'un Forumdaki Niki ne? ::) :)

Silikon vadisini izlememin başlıca nedenlerindendir kendisi! ;)

Bazen kötü ama bir o kadarda insani kopartan esprileriyle TV basında beni koparan tek Donanım Uzmanı!!! :D :D :D

Troy öncelikle senden cevap bekliyorum ;) :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
sagol Troy!!!

Ama galiba forumda pek takılmıo? ::)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
o aynı zamanda pc magazine haber müdürü. o nedenle dergisi ile uğraşıyor. hak vermek lazım. ;)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Troy dedi ki:
o aynı zamanda pc magazine haber müdürü. o nedenle dergisi ile uğraşıyor. hak vermek lazım. ;)

Ewt çok yoğun!!!o bakımdan hak veriyorum!!! ;)

Donanım videolarında ikinizide görmek bizim için yeterli... ;) :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
way be aramızda kimler varmış :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
mesela paris hilton'ın rumuzu "pars" ama hapiste olduğu için pek takılamıyor hak vermek lazım :p

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
pesimist dedi ki:
mesela paris hilton'ın rumuzu "pars" ama hapiste olduğu için pek takılamıyor hak vermek lazım :p

Hapisten çıktı artık bizlere faydası olacaktır forumda.. :D

Arbalot

Asistan
Emektar
Reaksiyon puanı
10
Runal Bill Gates olunca ne sorun olacak onu pek anlamış değilim :D

Cem

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,
Öncelikle daha kimler var SDN'de bir bilsen konusuna "Berkin Bozdoğan" var desem yeterlidir. Bilgisayar dergilerinden internet dergisine geçen ve bir siteye dedike çalışan ilk arkadaşımız olması itibariyle kendisini ve bu oluşumu gerçekleştiren Troy'u kutlamak isterim.
Şu sıcaklarda zaman zaman buz tutturan esprilerime katlanan birilerinin olduğunu bilmek güzel :) Yeni dönemde SDN'de ve TV'de daha iyi işler çıkarmak umuduyla (daha çok espriyle:).
not: iş yoğunluğumuz nedeniyle Foruma fazla yazamıyorum. Umarım bundan sonra daha sık görünürüm.

C e m S ü n b ü l

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Sizi forumumuzda daha sık görebilmekten mutluluk duyarız. :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
cems dedi ki:
Şu sıcaklarda zaman zaman buz tutturan esprilerime katlanan birilerinin olduğunu bilmek güzel

Benden bahsettiğin için teşekkür ederim Cem :D

Çok zor gerçekten de çok zor.

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ofise klima takmaya gerek kalmıyor Cem abi sayesinde, kendisi yeterince soğutuyor :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Temel fıkrasını unutmak istiyorum ama hala unutamıyorum. öfff o neydi be +(

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
cems dedi ki:
Herkese merhaba,
Öncelikle daha kimler var SDN'de bir bilsen konusuna "Berkin Bozdoğan" var desem yeterlidir. Bilgisayar dergilerinden internet dergisine geçen ve bir siteye dedike çalışan ilk arkadaşımız olması itibariyle kendisini ve bu oluşumu gerçekleştiren Troy'u kutlamak isterim.
Şu sıcaklarda zaman zaman buz tutturan esprilerime katlanan birilerinin olduğunu bilmek güzel :) Yeni dönemde SDN'de ve TV'de daha iyi işler çıkarmak umuduyla (daha çok espriyle:).
not: iş yoğunluğumuz nedeniyle Foruma fazla yazamıyorum. Umarım bundan sonra daha sık görünürüm.

C e m S ü n b ü l

C e m S ün b ü l'ün ilk olarak benim konuma mesaj yazması beni çok duygulandırdı :] :)

Bu ilk mesajla birlikte seni daha fazla forumda görmekten mutluluk duyarız...Bide bu sıcaklarda tam olur... ;D

Cem

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
oBsCuR arkadaşımıza çok teşekkür ederim. doğrusu çalışma azmime güç kattığı için kendisine ilk fırsatta canlı teşekkür edeceğim. Bunun yanında Troy ve Alengirli İşlerin Adamı adlı şahıslarla da birebir görüşüp ayrı bir edâ içerisinde teşekkür edeceğim, sonra teşekkür edilmiş hallerini canlı vereceğim burada:) neyse... Troy ve AİA arkadaşlarıma Temel fıkrasındaki 89 sayısının ilk görüştüğümüzde 91 olacağını söylemem yeterli bile olabilir. Bunu okuduklarında havanın scak olmasını isteyeceklerine de eminim üstelik. Warkortali adlı arkadaşımıza da teşekkür ederek foruma daha sık takılacağımın (inşaAllah) sinyallerini vermiş olayım.
C e m S ü n b ü l

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pesimist dedi ki:

zuhahaha. :D :D (&)

SDN farkı desek.. ^^

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
cems dedi ki:
oBsCuR arkadaşımıza çok teşekkür ederim. doğrusu çalışma azmime güç kattığı için kendisine ilk fırsatta canlı teşekkür edeceğim. Bunun yanında Troy ve Alengirli İşlerin Adamı adlı şahıslarla da birebir görüşüp ayrı bir edâ içerisinde teşekkür edeceğim, sonra teşekkür edilmiş hallerini canlı vereceğim burada:) neyse... Troy ve AİA arkadaşlarıma Temel fıkrasındaki 89 sayısının ilk görüştüğümüzde 91 olacağını söylemem yeterli bile olabilir. Bunu okuduklarında havanın scak olmasını isteyeceklerine de eminim üstelik. Warkortali adlı arkadaşımıza da teşekkür ederek foruma daha sık takılacağımın (inşaAllah) sinyallerini vermiş olayım.
C e m S ü n b ü l

Rica ederim C e m S ü n b ü l!

Bu arada Silikon Vadisi su an TV8'de dimi? (En son orda görmüştüm)

Cem

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
yok yok, yardıma ihtiyaç yok.bence o ikisinin yardıma ihtiyacı olacak:) dilerseniz onlara yardım edin. şaka bir yana SDNtv! için tekrar düğmeye bastık. Geliştirmek için fikirlerinizi paylaşmanız dileğiyle. Bu arada Silikon Vadisi TV8 de idi. gene öyle olacak inşaAllah. ancak şu an yaz tatilinde. TGAR'ın sponsorluğunda devam ediyor SV. yeni dönemde daha başarılı bir SV ve daha da önemlisi daha iyi bir SDNtv olmasına çalışıyoruz.

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Başarılar dilerim!!!