Yardım Sildiğim Yazılımların Bildirim Alanı Simgeleri Bölümünde Silinmedi?

Bu konuyu okuyanlar

MonkeyOfCrazy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Mesela Spotify,Malwarebytes vs. Yazılımların İconları Ve İsimleri Şuan Durmakta Bu Yazılımları Denetim Masasından Kaldırmdım Ama Bunlar Yazılımla Alakalı Bir Sorun Değil Windows İle Alakalı Diğer Sildiğim Yazılımların Simgeleri Ve İsimleride Duruyor. Denetim Masasında Sildiğim Uygulamalar Hayla Bildirim Alanı Simgelerinde Duruyor Bu Simgeleri Nasıl Kaldırabilirim Anlamadım Yardımcı Olursanız Çok Mutlu Olurum :)

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    144.3 KB · Görüntüleme: 88

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Windows tuşu + R tuşuna basın.

Regedit yazın ve Enter'a basın.

Yolu izleyin: HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\LocalSettings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify.

Listeden IconStreams ve PastIconsStream'i silin.

MonkeyOfCrazy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Windows tuşu + R tuşuna basın.

Regedit yazın ve Enter'a basın.

Yolu izleyin: HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\LocalSettings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify.

Listeden IconStreams ve PastIconsStream'i silin.
Teşekkür ederim fakat hayla aynı silinmedi iconlar bilgisayarı yeniden başlattım yine olmadı
Ekran Alıntısı.PNG

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Uygulamaları tekrar kurup revo uninstaller ile kaldırmayı dener misiniz?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Kayıt defterinde ki hataları düzelten ek bir program ile hataları düzenleyerek kontrol etmeyi deneyin.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Aşağıda paylaştığım linkteki kodları not defterine kopyalayın. Farklı kaydet diyerek kayıt türünü tüm dosyalar olarak seçin. Ve dosya adı kısmına tray.bat yazarak kaydedin. Sonrasında tüm açık programları kapatın ve kaydedeceklerinizi kaydetmeyi unutmayın. Bat dosyasına çift tıklayıp çalıştırın. Antivirüsünüz bunu virüs olarak sanabilir.Çünkü kayıt defterinde değişiklik yapıyor. İstisnalara ekleyip çalıştırabilirsiniz.

MonkeyOfCrazy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Aşağıda paylaştığım linkteki kodları not defterine kopyalayın. Farklı kaydet diyerek kayıt türünü tüm dosyalar olarak seçin. Ve dosya adı kısmına tray.bat yazarak kaydedin. Sonrasında tüm açık programları kapatın ve kaydedeceklerinizi kaydetmeyi unutmayın. Bat dosyasına çift tıklayıp çalıştırın. Antivirüsünüz bunu virüs olarak sanabilir.Çünkü kayıt defterinde değişiklik yapıyor. İstisnalara ekleyip çalıştırabilirsiniz.

Gerçekten çalışıyor yardımlarınız için teşekkürler :)
Ekran Alıntısı.PNG