Sıkıntılı Oyun Hikayesi

Bu konuyu okuyanlar

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Bilen bilir bilmeyende öğrenmiş olur ben bilgisayar mühendisliği okuyorum yani kodlama fln öğreniyoruz benimde aklımda bir oyun firki vardı ve bilgisayar mühendisliği girdiğim gibi gereken bilgileri öğrenmeye başladık o sıralar 2 arkadaşım ile birliktede düşündüğüm oyunu yapmaya karar verdik
Bölüm 1 oyunun başlangıç süreci
Arkadaşlar ile bunu yapmaya karar verdik ama kendimizdende çok bir beklentimiz yoktu ya başarılı olurduk yada bir ders alıp ilerki dönemde daha dikkali olmak için bilmiş olurduk daha yeniyiz kodlama işlerinde oyunun neye benziyeceginin ardından isim konusundada East War yani batı savaşı ismine karar verdik çünkü oyun bir savaş oyunu olucaktı ve oyunumuz avrupada gecicekti
Bölüm 2 yapımda yaşanan sıkıntılar
Daha yeniydik dediğim gibi çok bişi bilmiyorduk ufak çaplı bir savaş oyunu olucaktı üniversite ile uğraşırken ayni zamanda haftasonu oyunumuz ile ilgilenirdik unity üzerinden oyunumuzu kodluyor tasarımlarını yapıyorduk
Bölüm 3 neden iptal oldu ve neden şu zamana kadar herangibi yerde bunu konuşmadım
Oyun olmuştu olmasınada biraz gg olmuştu daha çaylak olan bizim yaptığımız oyuna tekrardan kodlama yapılması ve büyük değişikliklerin olması gerekiyordu ve bizde toplu karar ile iptal ettik ve dosyaları sildik aslında forumada verecektim sizde deneyin dicektim ama oyunumuz iyi olmadığı için bu fikirden vazgeçtik umarım daha çok kişi ile daha iyi bir oyun yaparız ve başarılı oluruz kısmet değilmiş artık diyelim bana yapacağınız yorumlar varsa buyrun yapın iyi günler

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Hikaye falan değil. Kötü anlatılmış. Anlatım kötü ve yetersiz. Hatta o kadar kötü yazılmış ki okumadım.

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Hikaye falan değil. Kötü anlatılmış. Anlatım kötü ve yetersiz. Hatta o kadar kötü yazılmış ki okumadım.
Telefondan yazdığım için bazı kelimeler otomatik düzeltme ile oluyor bu sebebten ötürü böyle şimdi bende baktım keşke bilgisayardan yazsaydım dedim

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Telefondan yazdığım için bazı kelimeler otomatik düzeltme ile oluyor bu sebebten ötürü böyle şimdi bende baktım keşke bilgisayardan yazsaydım dedim
Yazım kuralları demedim orada, tekrar ve düzgün şekilde okuyun.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Çeviri işi bitsin. Ben de Undertale'in çakması olan "On The Tale" oyununu yapacağım.