Öneri Sıkılmayacağım Ve İyi Film Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
12,555
İzlerken sıkılmayacağım ve eğlenceli film önerisi yapar mısınız? Çoğunlukla sevdiğim tarzlar; Fantastik, Macera, Bilim Kurgu, Aksiyon ve Tarih tarzındaki filmler. Bu tarzlarda beğendiğiniz ve hep tekrar izlediğiniz iyi filmleri önerin. Dram veya Korku tarzını hiç sevmiyorum. İzlerken sıkılmak istemiyorum.
Benim izlediğim ve beğendiğim filmler ve film serileri var.
Matrix, Yarının Sınırında, Yıldızlararası, Geleceğe Dönüş, Yıldız Geçidi, Fantastik Canavarlar, Harry Potter, Karayip Korsanları, Dunkirk ve son olarak Savaş Vadisi

Son düzenleme:

Creative

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
18,216
xXx serisini izle kardeşim. Şuan Netflixte mevcut. (xxx derken yanlış anlaşılma olmasın)

Reaksiyon puanı
12,555
Teşekkürler öneriler için herkese. 🙂 Başka iyi ve çok beğendiğiniz film önerisi veya önerileri yapacak var mı? Bekliyorum.

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
4,048
İzlerken sıkılmayacağım ve eğlenceli film önerisi yapar mısınız? Çoğunlukla sevdiğim tarzlar; Fantastik, Macera, Bilim Kurgu, Aksiyon ve Tarih tarzındaki filmler. Bu tarzlarda beğendiğiniz ve hep tekrar izlediğiniz iyi filmleri önerin. Dram veya Korku tarzını hiç sevmiyorum. İzlerken sıkılmak istemiyorum.
Benim izlediğim ve beğendiğim filmler ve film serileri var.
Matrix, Yarının Sınırında, Yıldızlararası, Geleceğe Dönüş, Yıldız Geçidi, Fantastik Canavarlar, Harry Potter, Karayip Korsanları, Dunkirk ve son olarak Savaş Vadisi
Venom
Avengers serisi
Kaptan marvel
Spiderman filmleri
Kara panter
Kaptan amerika filmleri
Black widow
Ve benim cok hosuma giden sana kitaplarini da okumani tavsiye ettigim aclik oyunlari

Reaksiyon puanı
12,555
Tamam bakarım. Marvel filmlerinin baya beğeneni ve seveni var. Başlarız bir seriden artık.
Açlık oyunlarına da bakacağım.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,688
Tiktok da bir paylaşımda denk geldim bu zamana kadar nasıl gözden kaçırmışım :/ efektler olsun konu olsun zamanının ötesinde bir film tavsiye ederim.

doganeren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
pathfinder tarih macera, ölümcül labirent korku bunu az önce ixzkedim 10 puanlık bir film kaçırmayın derim.

wittroc

witty
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
7,854
Dünyanın Merkezine Yolculuk. Küçükken seve seve izlerdim.

Camroku

Profesör
Reaksiyon puanı
4,460
Kitabının okunmasından yanayım ama Labirent serisini izleyebilirsiniz. Kitabı güzeldi filmi de güzeldir herhalde.

ilkerdkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
MARVEL Filmleri
Spider-man İnto the spider verse(animasyon sevmezdim ama bu film gerçekten iyiydi)

doganeren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
dün gece ölümcül labirenti izledim 2019 yapımı gerilim dolu tavsiye ederim.

Son mesajlar