Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Siz size yetersiniz de sizin diğer takımlar da ceza alacak demek bu(es es,sivas,karabük)

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu olay bize çok şey öğretti ve de öğretmeye de devam edecektir diye düşünüyorum. Mesela herkes masumiyet karinesinin gerekliliğinden dem vurmaya başladı. Söylenecek çok şey var ama...

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yargı bugün bu kararı verebiliyorsa, medyada bu kadar konuşulmasından dolayı yargıyı etkiliyor. AZİZ YILDIRIM suçsuzluğuna inanıyorum, sizler sevinmeye devam edin.
senin elinde de deliller var galiba, bırak bunları adam 2-3 suçtan tutuklanıyo senin söylediklerine bak. komik olma kardeşim...

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
yargı bugün bu kararı verebiliyorsa, medyada bu kadar konuşulmasından dolayı yargıyı etkiliyor. AZİZ YILDIRIM suçsuzluğuna inanıyorum, sizler sevinmeye devam edin.

münevver karabulut cinayetinde de medya öldüren çocuğu neredeyse asıcaktı.ama mahkeme aynı doğrultuda ceza vermediği gibi birçok indirim yaptı cezasında.

aziz yıldırım suçludur suçsuzdur bilmem.savunucaksan düzgün savun.yok yargı etkilendi,hakim bjk liydi,cumhuriyet savcısı gs liydi diyerek biryere varamazsın :) millet artık yorumlarınla dalga geçiyo.farkına var bence :)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
15276466579629130860.jpg

Micuvan

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
57
2010-10-12_baskan4469.jpg

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın İstanbul Cumhuriyet Başsavcısına verdiği ifadesinden bir bölüm:

13 yıllık Fenerbahçe Kulübü Başkanlık döneminde kulübü getirdiğim nokta malumdur. İfademde suçlamaları kabul etmediğimi belirttim, bunları yapmadığımı da vicdanen belirtiyorum. Fenerbahçe Kulübü benim dönemimde kurumsal bir yapıda Avrupa’nın en önemli spor kulüplerinden biri haline geldi. Bugün tüm spor branşlarında Avrupa’da başarılar kazanıyoruz.

Gizlilik ilkesine rağmen emniyette çektirdiğim fotoğraflarımın gazetelere yansıması ve suçluymuşum gibi kamuoyu oluşturulması beni derinden üzmüştür. Hatta 2 gazetenin Kıbrıs’a kaçacağımı belirtmesi beni çok yaraladı. Ben bu ülkenin evladıyım. 60 yaşındayım. Bu yaştan sonra da yaşayacağım topraklar Anadolu’dan başkası olmaz. Öldüğüm zaman yatacağım topraklar bu topraklardır. Mezarımın yeri de bellidir. Gözaltına alındığım süreden bu güne kadar geçmişten gelen hınçlarını çıkartmak için aleyhime yayın yapan kuruluşların hepsini kınıyorum. Destek olanlara da camiam ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Rahatsızlıklarım, sağlık sorunlarım var. Kalbimde stent takılı, damarımda tıkanıklık var, böbreğimde kist var, şeker ve tansiyon hastalığım var. Gözaltına alındığımdan bu yana hemen hemen her gün hastaneye gidip geldim. Şu anda da aynı rahatsızlıkları yaşıyorum. Arzum yapmadığım ve samimi olarak söylediğim, işlemediğim suçlardan dolayı şahsımın serbest bırakılması, dışarıdan bu davanın devam etmesi, sonunda çıkacak karar neticesinde, suçumuz var ise bu suçumuzun cezasını çekmektir. Şu anda sağlık nedeniyle cezaevine gitmem beni zor durumda bırakacaktır. Fenerbahçe ve Fenerbahçe Camiasını çok sevdiğimi söylüyorum. Son sözüm de tüm Fenerbahçelilerin söylediği gibi darağacında da olsam son sözüm Fenerbahçe olacaktır.

http://fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=25220

eskiyapar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Takıma sevda olur.Başkana sevda ne zaman olur.Temiz ve saf olursa.Şimdilik Aziz Yıldırım sevdası askıya alınabilir.Suçluysa sevda iptal.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
merak etmeyin idam kalktı darağacında falan olmaz aziz

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Tarihte Fenerbahçe'ye en büyük kazığı atan adam olarak geçecek bu Yıldırım. Siz hala onu savunun...

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Fenerbahçenin Sezer öztürk ve Emenikeyi bağırlarına basarcasına aralarına almalarıda düşündürücü..

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Fenerbahçe Cumhuriyeti Yoktur
Beşiktaş Adliyesi Vardır :)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Niye bitmiyor nedeni nedir ?(Fb değil Aziz Yıldırım sevdan)

kıskanmayın kıskanmayın. galatasarayda, beşiktaşda, trabzonsporda ne başkanlar değişti, ama fenerbahçede aziz yıldırım hiç bir zaman değişmedi, fenerbahçe verilen hizmet sayesinde taraftar başkana destek çıktı, destek çıkmaya devam edecektir. Bunu böyle bilin, sizlerde çirkinlik yapmaya , dedikodu yapmaya devam edin. Sizin bayramınız. Bugün çok gülersiniz, Yarın çok ağlıyacaksınız

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
kıskanmayın kıskanmayın. galatasarayda, beşiktaşda, trabzonsporda ne başkanlar değişti, ama fenerbahçede aziz yıldırım hiç bir zaman değişmedi, fenerbahçe verilen hizmet sayesinde taraftar başkana destek çıktı, destek çıkmaya devam edecektir. Bunu böyle bilin, sizlerde çirkinlik yapmaya , dedikodu yapmaya devam edin. Sizin bayramınız. Bugün çok gülersiniz, Yarın çok ağlıyacaksınız
Çok kıskandım :(

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Çok güldük çok ağlayacağız aman Allahım :D

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338

Yaşından dolayı benim avatardaki başkanı sen tanımazsın...
Başkan dediğin öyle olur...

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Adam takımı küme düşürmek üzere ama fenerbahçeyi tarihten silsede onu savunacaksın heralde...

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Cem Yılmaz / Çok Güldük Başımıza Bişey Gelmesin :D

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Neyse küme düşersek yıllık minumum 1.500 lira kârdayım :)