Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ELDE EDİLEN MALZEMELER
-(3) adet 9.mm çapında ruhsatsız tabanca,
-(4) adet 7.65 mm çapında ruhsatsız tabanca,
-(1) adet 38 kalibre çapında ruhsatsız tabanca olmak üzere toplam 8 adet ruhsatsız tabanca,
-Çeşitli çap ve ebatlarda fişek ve boş kovan,
-(1) adet sahte ehliyet,

Suç örgütüne yönelik 03.07.2011 günü gerçekleştirilen operasyonlarda toplam (61) şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.
Suç örgütüne yönelik 03.07.2011 günü gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonlarda toplam (61) şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.
Yakalanan şahıslardan (2) şahıs 04.07.2011 tarihinde Soruşturma Savcısının talimatı ile Şube Müdürlüğümüzden salıverilmiştir.
05.07.2011 tarihinde hazırlanan soruşturma evrakıyla birlikte İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına (CMK 250 Maddesi Kapsamında Görevli) sevk edilen (22) şahıstan 7’si tutuklanmıştır.
06.07.2011 tarihinde (25) şahıs İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir.

07.07.2011 tarihinde (11) şahsın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmesi planlanmaktadır.

Ayrıca (1) şahıs halen sağlık problemleri nedeni ile hastanede gözetim altında tedavi görmektedir.

Ayrıca (1) şahıs halen sağlık problemleri nedeni ile hastanede gözetim altında tedavi görmektedir. Kim acaba? :D

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
yok o maçları bende takip ediyorum türksat uydusunda gerogia tv gürcü kanalı yayınlıyor da, başka kanal veriyormu bu maçı onu dedim, yoksa vurdulu, kırmalı olduğunu bende biliyorum. :)

Hocam avustralya da yaşıyorum . Ne zaman televizyoru açsam rugby var . Ben de kuralları hafiften hafiften çözmeye başladım . Ama biraz tehlikeli bir spor . Geçen hafta bir adam fena yaralandı !! Adamlar kavga ettiydi . Birde üstüne çıkıp pestilini çıkardılar .

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bazı oyuncular tehdit edilerek alacaklarından vazgeçirilmiş. iş nerelere varıyor...

i38828_0706-170135-ntv-spor.jpg

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
19 maç az değil ,Hangi takımların olaylara karıştığını yakında göreceğiz.Açıklamadan sonra fedarasyonda işe koyulup takımların akibetini belirler.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
gs,bjkliler okusun takip etsin bakalım
(30.05.1993) ankaragücü 0-8 galatasaray tarihi maç
işte şikenin babası, galatasarayı şampiyon eden karşılaşma :)

kaleciye bakarmısın nasıl goller yiyor öyle :D bide kaleci değişiyor aynı güzel golleri diğer kalecide yiyor. :D

[video=youtube;y4EzMPlD0T4]http://www.youtube.com/watch?v=y4EzMPlD0T4[/video]

Takip ediyorum ama birşey göremedim??? bütün yapılan fii tarihinde şöyle oldu lafları...

belge ,ses kaydı , resim birşey yok???

bir maçtan görüntü var , kolay gol yemesi mi kanıt ???

zamanında milli takımda 8 yedi o zaman ki kalecilerde çok kolay goller yedi.. şike mi yaptılar??

kı....dan element uydurup çamur atmayın...

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
@rtsbora onunda fenerden olduğunu düşünmüyorsun herhalde :D

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

Haha kaleciye bak her topu bırakmış bilerek :D :D

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ne kadar kaçacaksın Aziz efendi gözaltından ne kadar daha kaçacaksın.

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Takip ediyorum ama birşey göremedim??? bütün yapılan fii tarihinde şöyle oldu lafları...

zamanında milli takımda 8 yedi o zaman ki kalecilerde çok kolay goller yedi.. şike mi yaptılar??

Onu boşver o daha çocuk.. Anlamaz.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bankasya yı küçümsemeyin.çok hırslı oynuyorlar fener ilk sene çıkamaz ordan :D

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şimdi bu 19 maç olayı başta söylenen 15 maç süper lig 5 maç bank asya liginde şeklinde söyleniyordu hatta basında filan çıkmıştı bu maçlar tabiki fenerin maçları ve trabzonun rakiplerine teşvik primi verdiği maçlar..

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Şimdi bu 19 maç olayı başta söylenen 15 maç süper lig 5 maç bank asya liginde şeklinde söyleniyordu hatta basında filan çıkmıştı bu maçlar tabiki fenerin maçları ve trabzonun rakiplerine teşvik primi verdiği maçlar..
Trabzonun veremediği olarak geçti neymiş para bulunamamış.

Umarım bizim takımın böylebir etkinlik içinde ismi çıkmaz.

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yok o anlamda söylemedim o bir söylentide zaten içeride trabzondan kimse yok fenerin trabzonun rakiplerine teşvik primi verdiği maçlar..

Hello Kitty.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
104

Onu boşver o daha çocuk.. Anlamaz.

aynen hocam zaten gollerin hemen hemen hepsi ceza sahası içinden olmuş + goller bir hucum organizasyonunun eseri olmuş ve yenmeyecek gollerde değil :D

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Demek ki iddaa dan şike yüzüne kaybediyormuşum. Lanet olsun... :D

way_be

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bu saatten sonra bank asya olur artık

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
iddaadan para kaybedenler fenerbahçe spor kulübüne dava açsın :D

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
renktaşlarım 2 günde sattı başkanı

o adam ne şekilde olursa olsun takımı gelirleri en yüksek 11.kulüp yaptı.

isterse şike yapsın herkesin aksine ben onun hala BÜYÜK BAŞKAN olduğunu savunacağım.

inşallah aziz baba gittikten(zaten adam suçsuz bile olsa istemeyecektir bir daha) sonra ali şen gibi bir adam gelmez mumla ararsınız başkanı...

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
İddaa'dan para kazananlar ne olacak :D Geri alınacak mı?

way_be

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
karar ne zaman açıklanacak acaba?

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
galatasaray şampiyon olması için ankaragücünü farklı yenmesi lazımdı ben sana bunu diyorum sen kalkıp şike yoktur diyorsun, farklı yenemeseydi avarajla 2.sıraya düşecekti, şampiyon olamıyacaktı, al sana şaibeli maç işte ben bunu diyorum sana.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
galatasaray şampiyon olması için ankaragücünü farklı yenmesi lazımdı ben sana bunu diyorum sen kalkıp şike yoktur diyorsun, farklı yenemeseydi avarajla 2.sıraya düşecekti, şampiyon olamıyacaktı, al sana şaibeli maç işte ben bunu diyorum sana.

ehem ehem :) gs sanırım son maçtan önce 2 averaj üstündü