Sigortanın yeni adresi GSSIGORTA HDI

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Katılım
29 Haziran 2007
Mesajlar
64,457
Reaksiyon puanı
519
Puanları
0
B_8357_B.jpg


Galatasaray'ın Yeni Markası GSSigorta Tanıtıldı


Milyonlarca Galatasaraylının yeni sigortası GSSigorta HDI, bugün SWISSOTEL İstanbul'da düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.

Türkiye'nin dünya çapında en tanınmış markası Galatasaray ve Almanya'nın küresel sigorta devi HDI büyük bir işbirliğine imza atarak Türkiye'nin en çok taraftara sahip sigorta markasını yarattı. İki dev kuruluşun güç birliği ile oluşan GSSigorta HDI markası, yenilikçi, yaratıcı ve kendi potansiyelini doğuran büyük bir proje olarak tüketicilerle buluştu.

Bugünkü basın toplantısında atılan imza ile, alanında dev iki şirketin ortaklığının startı verildi. Galatasaray Spor Kulübü adına Başkan Adnan Polat ve Pazarlama AŞ Genel Müdürü Hakan Aydınol'un katıldığı imza töreninde, HDI Sigorta Uluslararası Yönetim Kurulu Başkanı Matthias Maak, HDI Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Enis Talaşman ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Ergelen de yer aldı.

GSSigorta HDI ile artık hem Galatasaray hem de Galatasaraylılar kazanacak.

x2_3429012


Galatasaray Spor Kulübü
 

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Katılım
29 Haziran 2007
Mesajlar
64,457
Reaksiyon puanı
519
Puanları
0
Hadi hayırlı olsun. :)
 

sdelta

Profesör
Katılım
23 Nisan 2008
Mesajlar
4,205
Reaksiyon puanı
124
Puanları
63
Türk sermayesi varken gidipte başka ülkenin firmasına para vermem. Cep telefonunu vs.. anlıyorum Türkler üretemiyor ama aynı hizmet bizde de var. Param neden dışarıya gitsin ?
 
Üst