"Sigaraların üzerindeki fotoğraf, çocuğuma ait"

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
614550_detay.jpg

Denizli�de yaşayan Jale Murtoğlu isimli anne, sigaranın sağlığa zararı olduğunu anlatan ve sigara paketlerinin üzerinde bulunan �ağzı maskeli çocuğa� ait fotoğrafın kendi oğluna ait olduğunu ve izinsiz kullanıldığını söyledi
27 Mart 2011 Pazar, 11:41:22

Denizli�de oturan iki çocuk annesi Jale Murtoğlu (37), sigara paketleri üzerinde bulunan ağzı maskeli çocuk fotoğrafının 6 yaşındaki oğlu Turgut Ö.�ye (6) ait olduğunu, bu fotoğrafın kendisinden izinsiz çekilerek kullanıldığını iddia etti. Jale Murtoğlu, bunu yapanların cezalandırılmasını, çocuğuna da hakkının verilmesini istedi.

�VELAYETİ BENDE�
T.Ö. ile 10 yıl evli kaldıktan sonra ayrıldıklarını ve o dönemde yaklaşık bir aylık olan oğlunun velayetinin kendisine verildiğini belirten anne Jale Murtoğlu, eşinden ayrıldıktan sonra geçim sıkıntısı çektiğini belirterek, �Oğlum daha bir aylıkken benim haberim olmadan bir mama reklamında oynatıldı. Yine bir müzik klibinde kendisini gördüm� dedi. İHA�ya bunu eski eşi T.Ö. ve yakınlarının yaptığını ileri süren Jale Murtoğlu, �Reklam görüntüleri ve fotoğrafları, Aydın�da İzmir�deki bir reklam firması tarafından çekildi. Reklam ajansının bu konuda bir suçu olduğuna inanmıyorum ama çocuğuma bir tek kuruş bile verilmedi� dedi.

�KANITLAYABİLİRİM�
Sigara paketlerinin üzerindeki fotoğrafta yer alan çocuğun kendi çocuğu olduğunu ve bunu kanıtlamaya hazır olduğunu belirten Jale Murtoğlu, �Benim böyle bir şeyden haberim dahi yok� diye konuştu. Küçük Turgut ise, fotoğraflarını Aydın�da teyzesinin çektiğini söyledi.

GAZETE HABERTÜRK

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Bkz: Nerden para koparsak kârdır.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
aynen öyle:lol: