Yardım Şifreli YouTube

Vehimi61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yks ye hazırlanırken ders videolarından yararlandığım için telefonu tamamen bırakamıyorum. Böyle Olunca da dikkatim dağılıyor bir bakmışım saatler geçmiş

Bildiğiniz sadece seçili kanalların (oynatma listelerinin) harcindeki içeriklerin engelli olduğu bir YouTube alternatifi. Biliyor musunuz

Veya bunu yapmanın bir yolu var mı
(android için)

efhmedia34

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Yks ye hazırlanırken ders videolarından yararlandığım için telefonu tamamen bırakamıyorum. Böyle Olunca da dikkatim dağılıyor bir bakmışım saatler geçmiş

Bildiğiniz sadece seçili kanalların (oynatma listelerinin) harcindeki içeriklerin engelli olduğu bir YouTube alternatifi. Biliyor musunuz

(android için)
Kendini tokatla

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,892
Chrome eklentileri var diye biliyorum, engellediğin kanal bir daha karşına çıkmıyor. Ama sen dikkatini dağıtmadan sadece ilgilendiğin videoları izlersen zamanla algoritma o işi halleder gibi.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
140

(android için)
Sadece ders videolarını izleyebilmek adına ayrı bir hesap açabilirsin. Çok uzun sürmeden anasayfan bu içerikteki vidolara doğru yönelecektir zaten. Bu iş biraz da irade meselesi, kendine engel olman gerekir.