Şifre Sorununu Çözdüm Fakat

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Arkadaşlar pc min şifresini değiştirmiştim genelde 2 şifre kullanırım bunları arada bir birbirleriyle değiştiririm. Fakat son değiştirdiğimde sanırım yanlış bir tuşa bastım ve bir türlü şifremi bulamadım daha sonra "yusufpolat.com" isimli bir sitede anlatılan yöntemle sorunu çözdüm. Açılırken 2 kullanıcı geliyor. Administrator ve Fınal Fantasy ben Fınal Fantasyden girmek istiyorum. Fakat şifre istiyor. Administratordan girerken sorun yok ama her seferinde C/Users/FF/... diye girmek istemiyorum.

Final Fantasy ye tıkladığımda gelen ekranda reset password diye birşey var. Oradan nasıl yapabilirim. En azından şifremi sıfırlamak istiyorum.

veyselgunduz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiren's boot cd internetten indir bilgisayarı bu cd ile aç password sıfırlama programı içerisinde var .

link

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
nasıl yapacağım peki cd ye çekerken format cd si gibimi çekeceğim

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
teşekkürler sunumdan sonra dener sonucunu yazarım buraya

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Arkadaşlar nasıl oldu bilmiyorum ama hirens boot cd ye de gerek kalmadı. Açılışta gene 2 tane şey geliyor ama adminitratora tıklayıp giriyorum ama istediğim gibi oldu. Tek yaptığım Users/Final Fantasy ye girip AppData klasöründekileri olduğu gibi Administrator/AppDataya kopyalamaktı. Masaüstüm geldi. Chrome da kayıtlı sayfalarım geldi. Düzeldi yani :D