Şifre Kırıcı, Şifre Alma Programları

Bu konuyu okuyanlar

anatolian

Asistan
Reaksiyon puanı
0
d9gd2fx14jzic72f9tdl.gif

Şifre Kırıcı, Şifre Alma Programları

Passwords Unlocker, Recovery Tools | 6.02MB

İçindekiler:
ChromePass
IE PassView
Mail PassView
MessenPass
PasswordFox
WebBrowserPassView

Açıklamalar:
ChromePass:Kullandığınız bilgisayarda Google Chrome Web tarayıcısında kayıtlı olan şifreleri gösterir.

IE PassView:Kullandığınız bilgisayarda İnternet Explorer Web tarayıcısında kayıtlı olan şifreleri gösterir.

Mail PassView:Şu programların şifrelerini gösterir: Windows Live Mail, Windows Mail, Outlook Express, Microsoft Outlook 2000 (POP3 ve SMTP Accounts), Microsoft Outlook 2002/2003 (POP3, IMAP, HTTP ve SMTP Accounts), IncrediMail, Eudora, Netscape Mail, Mozilla Thunderbird,
HotMail, Yahoo!, Gmail.

MessenPass:Anlık mesajlaşma programlarının şifrelerini gösterir: MSN Messenger, Windows Messenger, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger provided with Netscape 7, Trillian, Miranda, GAIM.

PasswordFox:Kullandığınız bilgisayarda Mozilla Firefox tarayıcısında kayıtlı olan şifreleri gösterir..

WebBrowserPassView:Kullandığınız bilgisayarda şu Web tarayıcılarında kayıtlı olan şifreleri gösterir: Internet Explorer (Version 4.0 - 8.0), Mozilla Firefox (All Versions), Google Chrome, ve Opera. Unuttuğunuz şifreleri gösrerir, Facebook, Yahoo, Google, ve GMail gibi şifreleri.

Download:

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
İyi de neden kaynak dosyası felan yok, programın sitesinden indirme linki yani. İndirdiğim şey güvenli olacak mı?

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
böyle şeyler forumda yasak,paylaşım sitesi üzerinden değil kendi sitesi üzerinden paylaşım yapılmak zorunda,aksi takdirde kullanıcı site yönetimini sorumlu tutar virüs bulaştı gibisinden

zıppırık

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hımaaan kaç senenin yıllanmış programı.
ben seneler önce kuzenin pc sine kurmuştum şifresini hatırlayamadı diye.

hem yetkililer neden kaldırmıyor ki linkini hala?

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
arkadaş yeni uyanmış galiba :) kaç yıl oldu bu program ya ben unutmuştum bu programı ve hiç bir işede yaramıyor bu program cıktığında xp servis pack 2 si yoktu bile şimdi ise nerdeyse windows 7 unutacağız win 8 geceğiz halen bunlarla uğraşanvarmı acaba :)

anatolian

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sebep: illegal içerik temizlendi

site için illegal ise eyvallah

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
konu hortlamış bende yazmak istedim bu program sadece bilgisayarda beni hatırla yaptığınız şifreleri getiriyordu diye hatırlıyorum unutulan şifreleri göstermesi için yazılmış bir programdır herhangi bir şifre kırma özelliği yoktur

Son mesajlar