Şifre kasa uygulaması

Bu konuyu okuyanlar

veysel atabay 08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar. Oneplus 7 pro kullaniyorum. P40 pro ya geçeceğim cihaz kargoda. Tüm uygulama site vs sifrelerim google chrome de kayitli. Önerdiğiniz ücretsiz online sifre kasa uygulamasi varmı. Sifrelerimi o uygulamaya kaydedecegim ve hangi telefondan o uygulamayı kurup oturumunu açarsam sifrelerimi otomatik senkronize ile görüp uygulama ve ozellikle sitelere girerken doldurabilecek.(her ay ücret alan uygulama istemiyorum) Umarim anlatabildim. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyla alakali bilgisi olan varmi?

Son düzenleme:

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Şu uygulama var bildiğim:

Ayrıca telefonunuzda Firefox internet tarayıcısı kullanıyorsanız Firefox hesabı oluşturup şifrelerinizi Firefox hesabınıza kaydedebilirsiniz. Böylece Firefox hesabına giriş yaptığınız her cihazdaki Firefox tarayıcıda şifrelerinize ulaşabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Firefox hesabı oluşturup hesabınıza kaydettiğiniz parolaları Firefox tarayıcısı ile kullanabiliyorsunuz.

Firefox Lockwise uygulaması ile telefonunuzdaki uygulamalara girdiğiniz parolaları da Firefox hesabınıza kaydedebilirsiniz.

Eğer telefonda yüklü uygulamasındaki parolaları kaydetmeyecekseniz Firefox Lockwise uygulamasını yüklemenize gerek yok bence. Sadece internet tarayıcısı ile girdiğiniz sitelerdeki parolaları kaydedecekseniz Firefox İnternet Tarayıcısı uygulaması yeterli. Hesabınızdan giriş yapınca otomatik senkronize oluyor.

Son düzenleme: