Soru Sıfırdan Tiktok hesabı açmak?

Bu konuyu okuyanlar

Bilgx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba, arkadaşlar ben sıfırdan bir Tiktok hesabı açarak spor yeteneği üzerine videolar çekeceğim ama nelere dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum. 1- açarken hesabımdaki videoların formatına uygun hazırlık yapmalı mıyım? 2-açıktan sonra videoların süresini ve içeriğini nasıl ayarlamalıyım? 3- videoların öne çıkması için en gerekli şeyler nelerdir? 4- videolar tuttuktan ve hesabım büyüdükten sonra hem tr hem dünyada kendi adıma neler değişecek mesela reklam sponsorluk hatta gel bizimle çalış gibisinden yatırım vs tekliflerinin prosedürü nedir? Teşekkürler.

Bilgx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hocam tamamen şov tarzında içerikler tutuyor algoritma vs hikaye olduğuna inanıyorum arkadaşım şöyle bir durum yaşadı, kendisi bir bayan bir tane dans videosu attı o video ile hesabını 130k insan takip etti tek video daha da atmadı hatta tiktok iletişime geçti video atın ücret ödeyelim tarzında teklifte bulundular ama çocukları olduğu için devam etmedi hala tek video duruyor öyle takipçisi ise 105k'larda. tamamen şov ilgi çekici videolarla yürümek daha iyi
Hocam arkadaşınızın videosunun içeriği ve süresi neydi? Çok orijinal bir şey miydi? Bir de benim de hem topla hem topsuz dans gibi çok orijinal düşüncelerim var. Bunları günde 3 tane 10-25 saniye arası sürelerle atmak istiyorum, acaba tutarsa hemen Avrupa'dan teklifler alır mıyım? ülkenin durumu malum gitmek istiyorum da?

Son düzenleme: