Sıfır ve İkinci El Araç Almak İsteyenlere Düşük Faizli Yeşil Işık Taşıt Kredisi

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Katılım
22 Mart 2017
Mesajlar
219
Reaksiyon puanı
63
Puanları
28
Yaş
30


Yeni bir araç almak isteyen ya da aracını yenilemek isteyenler! Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası sizleri bekliyor.. Yeni bir araç almak isteyen ancak finansal durumu yeterli olmayan bir çok kişi kredilere başvuruyor. Kredi kullanırken hangi banka ne kadar faiz veriyor, hangi banka kaç ay vade yapıyor ya da hangi banka esnek ödeme koşulları sağlıyor oldukça önemlidir. Her banka kredi paketleri için avantajlı kampanyalar hazırlayarak, faiz oranlarını düşürebiliyor ya da uzun vadeler yapabiliyor. Halkbank’ ta yapmış olduğu kredi kampanyaları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlıyor. Bir önceki yazımda ihtiyaç ve konut kredisi kampanyalarından bahsetmiştim. Bu yazımda ise taşıt kredisinden bahsedeceğim. Halkbank diğer kredi türlerinde olduğu gibi taşıt kredisi için de indirilmiş faiz oranları ile birlikte uzun vade imkanı da sağlıyor. Üstelik şimdi kullanılan kredinin ödemleri de üç ay sonra başlıyor. Yazımın devamında Halkbank araç kredisi hesaplama tablosunu, güncel faiz oranlarını ve ödeme seçeneklerini bulabileceksiniz..

Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası
Taşıt kredisi kullanmak istendiğinde iki farklı kredi paketi sunulmaktadır. Halkbank da ‘Yeşil ışık taşıt kredisi’ için iki farklı kredi paketini müşterilerine sunmuştur. İkinci el araç alacak ya da sıfır km araç alacaklar Halkbank’ ın indirilmiş faiz oranlarından ve üç ay sonra başlayacak ödeme imkanından yararlanabilirler.

Yeşil ışık sıfır km araç kredisi

Alınmak istenen araç sıfır km ise Halkbank’ ın yeşil ışık sıfır km taşıt kredisinden yararlanılabilir. Halkbank yeni araç sahibi olacaklara, % 1,09 gibi indirilmiş faiz oranları ile kredi vermektedir. 12/ 24 / 36 ya da 48 aya varan uzun vadelerle kullanılan araç kredisi için esnek ödeme koşulları sağlanıyor. Şimdi alınan kredinin ödemeleri üç ay sonra başlamaktadır. Tabloda da belirtildiği üzere; 105 TL kredi için tahsis ödemesi yapılması gerekiyor.

48 ay vadelerle 20.000 TL taşıt kredisi için faiz oranı %1,09’ dur.

halkbank-yesil-isik-tasit-kredisi-kampanyasi

Yeşil ışık ikinci el taşıt kredisi

Yeşil ışık taşıt kredisinden yararlanarak ikinci el bir araç almak isteyenler için faiz oranı biraz değişmektedir. İkinci el araç kredisinde faiz oranı %1,10’ dur. Sıfır araç kredisinde olduğu gibi ikinci el araçlar için de 12/ 24 / 36 veya 48 vadeler yapılacaktır. Şimdi kullanılan kredilerin ödemeleri üç ay sonra başlamaktadır. Yeşil ışık ikinci el taşıt kredisi kullananların 105 TL kredi tahsis ödemesi yapmaları gerekecektir.
 
Üst