SIFIR S7 Edge Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Ömer6634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefon için bazı söylentiler duydum yok kasma yok şöyle yok böyle . eski amiral gemisi bir telefon o özeliklerle hala bu xiaomi note 7 vs ye taş çıkarması lazım alınmazsa neden , alınırsa neden teşekürler . telefon beni her zaman cezbetmiştir kasa olarak.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
telefon için bazı söylentiler duydum yok kasma yok şöyle yok böyle . eski amiral gemisi bir telefon o özeliklerle hala bu xiaomi note 7 vs ye taş çıkarması lazım alınmazsa neden , alınırsa neden teşekürler . telefon beni her zaman cezbetmiştir kasa olarak.

Bütçenizi önerirseniz daha güncel ve iyi seçenekleri önerebiliriz.

Şahsen şuan S7 sadece bedava verilse kullanılırım. Diğer şekilde 1 kuruş vermem.

Ömer6634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
maks bütçem 1800 xiaomi note 7 ye felan baktım ama pek hosuma gitmedi

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bütçenizi önerirseniz daha güncel ve iyi seçenekleri önerebiliriz.

Şahsen şuan S7 sadece bedava verilse kullanılırım. Diğer şekilde 1 kuruş vermem.

Ne yaptın reis :D içindeki donanımla geri kalmış yazılımı hariç o fiyattaki en iyi cihaz ama malesef hakikaten yazılım olarak çok geride kaldı birde batarya üzer s7 edge ekran problemleri olmasa hala gideri vardı ama onunda yazılımı artık çöp oldu kullanan adam uzatmaları oynar.
Ben mi a3 demek istiyorum konu sahibine yada realme 3pro biraz riskli olsada o fiyatlarda güncel en mantıklı cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon s7 edge demişsin şöyle söyleyeyim tek düşürmelik dayanıklılığı canı var o aletin.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Alınmaz. Kronik sorunları olan bir cihaz bir de. Ve android sürümü oldukça eski.

bilgili_bekir58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bence alınır kamera piyasadaki çoğu telefondan iyi 4k video çekiyor tasarımıda güzel