Show Tv'den yeni bir komedi dizisi! - Türk Malı!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
fft16_mf515017.Jpeg

Kuzey Prodüksiyon, televizyon dünyasının iki ünlü komedyenini aynı projede buluşturdu.

“Avrupa Yakası”nda canlandırdığı “Şahika” ve özellikle de “Dilber Hala” karakterleriyle milyonların gönlünde taht kuran Binnur Kaya ile oynadığı gişe yapan filmlerle “Komedi dünyasında artık ben de varım” diyen Şafak Sezer, yakında yeni bir salon komedisinde bir araya gelecek.

Show TV için çekilecek dizi için komedi dünyasının iki yıldızı Sezer ve Kaya’yı Kuzey Prodüksiyon’un ortakları Ali Gündoğdu ile Mehmet Yiğit Alp bir araya getirdi.

“Türk Malı” adlı sitcom’u ünlü senarist ve yönetmen Tayfun Güneyer yazacak.

Yazıp, yönettiği “Adanalı” dizisinde yönetmenlik koltuğunu 40’ncı bölümde Bora Onur’a devreden Tayfun Güneyer, aynı anda hem “Adanalı”yı, hem de “Türk Malı”nı yazacak.

Kuzey Prodüksiyon, birbirinden ilginç 14 karakterin yer alacağı “Türk Malı”nın iki başrol oyuncusu kesinleştirdi, ancak diğer oyuncular içinse görüşmeler sürüyor.

Dizinin kadrosunu bu ay içinde tamamlamayı planlayıp çekimlere başlamayı planlayan Gündoğdu ile Alp, “Diziyi mart ayının başı ya da ortası gibi yayına hazır hale getirmek istiyoruz” dedi.

KAYNAK

MtHan

Profesör
3 Şubat 2008
1,432
14
0
O adamın yazdığı senaryodan bir cacık olmaz. adanalı kadar salakça bir dizi varsa oda arka sokarklardır :D

muratflash

Rektör
9 Kasım 2008
13,809
510
3,293
Şafak Sezer i severim ama diğer Şahikayı pek tutmadım ben ehh yayınlansın bi bakarız...