Shokugeki no Souma gou no Sara (Food Wars) Sonu Nasıldı?

Bu konuyu okuyanlar

MounTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yukihira Souma'nın hayali babasının restoranında tam zamanlı bir şef olmak ve babasının becerilerini aşmaktır. Ama Yukihira ortaokuldan mezun olduktan sonra babası Avrupa'da aşçılık yapmak için restoranı kapatmıştır. Hayal kırıklığına uğramış olmasına rağmen öğrencilerin sadece %10'unun mezun olabildiği elit bir aşçılık okulundan mezun olan Jouichiro'dan gelen bir meydan okumayla Souma'nın savaşma ruhu canlanmıştır. Bakalım Souma bunlara göğüs gerebilecek mi?

İzlediğim Fansub: AnimeWho?
Stüdyo:
J.C.Staff
Çıkış Tarihi: 11.04.2020

Birinci sezonu bunun üzerine dayalı olan bu anime zaman içerisinde 4. Sezona kadar çıkmayı başardı çoğu zaman erina ile tatlış tatlış atışmalara sahip souma artık finalde yemeğin hakkını verebildi mi? bana kalırsa final çok vasat kaldı anime çok iyi değildi kabul ediyorum fakat normalin üstündeydi ve türüne özgü tek animeydi artık son sezonda bayağı bir saçmaladıklarını düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Netflix son sezonu çevirmediği için dışarıdan bir fansubtan izlemek zorunda kaldım gönüllü olarak yapıldığı için bu işler onlarında linkini buraya bırakıyorum
Seri Linki: AnimeWho?
Siteleri:
https://animewho.com/

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Neden böyle bitirdiler onca sezon bekledik Erina ile Soma arasında güzel şeyler olmasını ama sadece kalbimi kazandın gibi bir şey dedi ve bitti. Bu ne yahu çok sinir oldum. Bence de final vasat kaldı. 6.sezon çıksın :D. Sıkmadı hala nedense. SAO sıkmıştı daha 2.sezondan.