Shingeki No Kyojin Hakkında Yorumlarınız

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
120
Eee. Başlıktan da belli. Tamamını izlemedim spoiler vermemeye çalışın ( Gerçi çok yedim bir şey olmaz ama). Shingeki No Kyojin nasıl bir anime. Açıkçası şu ana kadar izlediğim (Bitirmedim) animelerde sakıncalı içerikler vardı daha doğrusu denk geldi daha da devam etmedim. Mesela İnuyashiki: Last Hero animesinin 2. bölümünde ya da Death Note animesinde Misa ile Light karakteri arasında geçen olaylar falan. Kısaca hoşuma gitmedi. Fakat Attack On Titan'da böyle şeylerin olmadığı ile ilgili bilgiler aldım siz ne diyorsunuz. Askeri anime olarak geçiyormuş sanırım.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Çıplak devler insanları yiyor bir grup insanda devleri öldürüyor.

Sadece burdan bakarsak çöp olur amaa dizide farklı harika olaylarda var merak edip lan bu devler neymiş nasıl olmuş falan gibi konulara dalıyorsun o yüzden harika.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
5. sezonu sabırsızlıkla bekledim. Artık izlemeye korkuyorum. 5. sezon ilk 3 bölüm izledim. Sabırsızlıkla kalanı merak ediyorum.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
1643551206418.png

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Eee. Başlıktan da belli. Tamamını izlemedim spoiler vermemeye çalışın ( Gerçi çok yedim bir şey olmaz ama). Shingeki No Kyojin nasıl bir anime. Açıkçası şu ana kadar izlediğim (Bitirmedim) animelerde sakıncalı içerikler vardı daha doğrusu denk geldi daha da devam etmedim. Mesela İnuyashiki: Last Hero animesinin 2. bölümünde ya da Death Note animesinde Misa ile Light karakteri arasında geçen olaylar falan. Kısaca hoşuma gitmedi. Fakat Attack On Titan'da böyle şeylerin olmadığı ile ilgili bilgiler aldım siz ne diyorsunuz. Askeri anime olarak geçiyormuş sanırım.
Kitlesinin çok kanser olduğunu düşündüğüm bir anime. Dürüst olmak gerekirse popüler olan animeleri izlememe gibi bir huyum var. Ben FMA Brotherhood, Shield Hero ve Dr Stone'u severek izleyen biriyim 2 sene önce anime izlemeyi bıraktım güncelde sadece Dr Stone, Shield Hero ve Demon Slayer takip ediyorum.

Son mesajlar