ShiftDelete.org ???

Bu konuyu okuyanlar

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
anlatsana site de ne vardı ?? neden farkettiler değiştirdiler ?? biz göremeyenlere ne olacak ?? :sorcerer::whistling: bekliyorum ;)

Site gayet sade renkleri yine grili tonlarda.. Tek kötü yanı reklamların konu aralarına koyulmuş olması diyebilirm.. Göremeyenler çıktığı zaman görür :whistling: Sitenin bulunacağını düşünemediler sanırım ama bulundu :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bence en çok sevinilecek değişikliklerden biri, reklam yoğunuluğunun dağıtılmış olması.

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
beste hep böyle geç gelirsen bütün eğlenceyi kaçırırsın. :)

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
kendimi radar bilirdim ama ben de göremedim :ph34r::D

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Şu ana kadar okuduklarıma ancak "bir körün fil hakkındaki düşünceleri" boyutunda yorum yapabiliyorum. Çünkü meşhur .org'lu siteyi göremeyen çoğunluktayım. :)

Yeni tasarım için -bence- bildiğinizi yapın derim.
Ya birkaç farklı template'ten mitoz sitecikler yapıp bunları oylatacaksınız.
Veya site içinden bir ekip oluşturup onlara p2p yaptıracaksınız hayallerindeki site şeklini..
Ve en harbisi: Bu iki yöntemin hangisiyle yaparsanız yapın sitenin yeni şekli yüzde yüz kabul görmeyecek ilk başta.
İnsan psikolojisi tamamen kendi seçimi bile olsa yeniye karşı negatif şartlanma belirtileri gösterir bir süre, bu da anormal değil..

Kısacası:
Şu reklam olayını biraz daha makulleştirin, ondan sonraki tasarım detaylarının hiçbiri dünyanın sonu olmaz site için..

Bu arada:
Bu kadar sadık üye profilini de başka yerde bulamazsın SDN yönetimi ;)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Troy hocam , Forum oldukça büyüdü, yeni konuları takip etmekte zorluk çekiyoruz. Yeni Mesajlar Butonuna tıkladığımız da Eski/Yeni tüm konuları gösteriyor. Daha öncede forum geliştiricisi arkadaşa durumu anlatmıştım, buradan da bir daha dile getireyim.

Yeni forumda ya da şimdiki forumda , "Sadece Yeni Açılan Konuları Gösteren" bir buton eklersiniz sevinirim. Şimdiki hali ile takip etmeye çalıştığımızda 20 sayfayı bulan gösterim oluyor, Çok zaman kayıbı ve de yorucu. Bu konuya da el atarsanız sevinirim... ;)

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Troy hocam , Forum oldukça büyüdü, yeni konuları takip etmekte zorluk çekiyoruz. Yeni Mesajlar Butonuna tıkladığımız da Eski/Yeni tüm konuları gösteriyor. Daha öncede forum geliştiricisi arkadaşa durumu anlatmıştım, buradan da bir daha dile getireyim.

Yeni forumda ya da şimdiki forumda , "Sadece Yeni Açılan Konuları Gösteren" bir buton eklersiniz sevinirim. Şimdiki hali ile takip etmeye çalıştığımızda 20 sayfayı bulan gösterim oluyor, Çok zaman kayıbı ve de yorucu. Bu konuya da el atarsanız sevinirim... ;)
yararlı linkler butonuna tıklayıp açılan pencerede ki bugünkü mesajlar linkine tıklarsan bugün yazılmış mesajları görürsün.bi ara yararlı linkler yerine kurallar gelmişti.ama şimdi düzeltmişler

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
yararlı linkler butonuna tıklayıp açılan pencerede ki bugünkü mesajlar linkine tıklarsan bugün yazılmış mesajları görürsün.bi ara yararlı linkler yerine kurallar gelmişti.ama şimdi düzeltmişler

İstediğim bu Değil, Söyledim önceki mesajda, Eski/Yeni Konular bir arada, Tamam Söyle Rahatla Konusu 1 yıldan fazla oldu, ben onu yeni açılan konular arasında görmek istemiyorum. Demek İstediğim Ben forumdan çıkış yaptıktan sonra Açılan tüm Yeni konular, Dikkat yeni mesajlar demiyorum Yeni Konular bir linkte toplansın.

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bence anasayfa her çözünürlükde tam ekran gözükmeli,
mesela ben 1600*900 veya 1280*1024 px kullandığım zaman kenarlarda çok boşluk falan kalıyor, güzel durmuyo... Ana tasarım 1024*768 olarak ayarlanmış galiba.

10 kişiden biri olmak isterdim...:)

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
resimlerin üzerine geldikçe değişen haber modülü olsun. artık her siteye lazım böyle bişey.

anlaşılmadıysa www.mynet.com veya www.chip. com.tr ye bakabilirsiniz.

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bitsinde bakalım nasıl birşey olacak.

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
810 yatay piksel az olmuş genişletilirse daha iyi olur. en azından css ile dar,normal,geniş gibi seçenekler olmalı..

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
İstediğim bu Değil, Söyledim önceki mesajda, Eski/Yeni Konular bir arada, Tamam Söyle Rahatla Konusu 1 yıldan fazla oldu, ben onu yeni açılan konular arasında görmek istemiyorum. Demek İstediğim Ben forumdan çıkış yaptıktan sonra Açılan tüm Yeni konular, Dikkat yeni mesajlar demiyorum Yeni Konular bir linkte toplansın.
haklısın hocam.yeni fark ettim.ben söylediğim yöntemle senin istediğinin aynı oludğunu sanıyordum.kusura bakma :)

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tamam da ben şeyi anlamadım neden başka adres alınıyor ki ??? :S :S

yani yeni baştan mı forum olacak org ile :S :S yoksa taşınacak mı :D nolceekk :D

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
tamam da ben şeyi anlamadım neden başka adres alınıyor ki ??? :S :S

yani yeni baştan mı forum olacak org ile :S :S yoksa taşınacak mı :D nolceekk :D

Deneme amaçlı şimdilik org kullanılıyor sanırım.. Sonra taşınacaktır..

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
hımmmmm hafi bakalım öşş den sonra bende site açıyorum :D :D cıvıl cıvıl olcak :D

Son mesajlar